Lubisz robić zdjęcia telefonem? I co dalej? Empik Foto pomoże Ci je zatrzymać na dłużej!

Robisz masę zdjęć, które zalegają Ci na dysku i nie wiesz co z nimi zrobić? W ciągu ostatnich lat zaginęły Ci fotki na różnych pendrive'ach? Nie zostawiaj drukowania zdjęć na moment kiedy może być już za późno. Empik Foto pomoże Ci zatrzymać wspomnienia na lata w dowolnej formie - robi to od 26 lat, więc można na nich liczyć!

Historia Empik Foto

Na początku, w 1996 firma Empik Foto zajmowała się tylko sprzedażą stacjonarną we współpracy z Kodak Express. Klienci mogli wywołać zdjęcia, kupować aparaty, ramki i inne akcesoria fotograficzne. Z biegiem lat i rozwoju technologii, firma zaczęła rozszerzać swoje portfolio o kolejne usługi i produkty. Powstała dedykowana aplikacja mobilna, dzięki której teraz już co drugi klient wywołuje swoje zdjęcia prosto z telefonu – z aplikacji korzysta obecnie 480 tys. userów. Empik Foto jako jedyna spółka z grupy Empik postawiła na ekspansję i rozszerzyła swoją działalność o kolejne kraje europejskie – Czechy, Słowację i w tym roku również Rumunię, a także udostępniła klientom opcję wysyłek zagranicznych do ponad 20 krajów. W tym roku same te 3 rynki zagraniczne wygenerują ponad 100 tys. zamówień. I choć do tej pory Empik Foto pozostaje liderem w produkcji odbitek i fotoksiążek, firma wciąż zaskakuje swoich klientów nowymi produktami i szablonami, które często są efektem współpracy ze znanymi polskimi artystami – m.in. Porysunki, Nie mogę trzymam dziecko czy Ptaszkiem Staszkiem.

Jak Empik Foto wygląda dzisiaj?

Dzisiaj Empik Foto jest liderem na polskim rynku usług fotograficznych. Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni ostatnich kilku lat sprawił, że do tej pory Empik Foto wydrukowało dla swoich klientów ponad pół miliarda odbitek, a w ciągu samych ostatnich dwóch lat również pół miliona fotoksiążek, 400 tys. kalendarzy, które są trzecim najbardziej popularnym produktem i ponad 200 tys. kubków. A oferta Empik Foto stale się rozszerza - w ramach nowości pojawiły się: gra memory, butelki na wodę czy karty do zdjęć, które można dowolnie personalizować poprzez dodawanie swoich zdjęć i napisów w niezwykle prostym i intuicyjnym edytorze. Obecnie w Empik Foto znajduje się 40 kategorii produktowych, które stanowią ponad 3000 tys. produktów. Niedawno firma przeprowadziła również redesign strony głównej i opakowań, które zostały bardzo miło przyjęte przez klientów.

Świętuj przez cały tydzień z Empik Foto!

Z okazji 26. urodzin marka przygotowała dla klientów specjalny urodzinowy tydzień promocji, który zwieńcza weekend z rabatem na wszystko! Zachęcamy do skorzystania z akcji.