Odliczaj dni do Świąt z nowym kalendarzem adwentowym Rituals

Zainspiruj swoich bliskich do poszukiwania szczęścia w najmniejszych rzeczach i odliczaj dni do Bożego Narodzenia z nowym The Ritual of Advent Calendar.

Kalendarz składa się z 24 wspaniałych niespodzianek i 24 chwil radości, które pozwolą zadbać o ciało i duszę oraz rozświetlą dom. Tegoroczny kalendarz The Ritual of Advent 2021 po raz kolejny będzie bożonarodzeniową niespodzianką: cztery wyjątkowe Advent Mini Candles na cztery niedziele adwentu i kilka innych produktów zaprojektowanych specjalnie na ten czas uczynią odliczanie do świąt magicznym oraz wyjątkowo radosnym. W nawiązaniu do prawdziwej tradycji adwentowej w każdą kolejną niedzielę adwentową odkrywaj najnowszy Ritual. z kalendarzem The Ritual of Advent pielęgnujesz dni i świętujesz jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Radość to podstawa, a prawdziwa magia świąt pochodzi z widoku zaskoczonych i szczęśliwych twarzy naszych najbliższych, którzy właśnie otworzyli swój luksusowy podarunek. Niezależnie od tego, czy podarujesz go swoim bliskim, czy jako prezent dla siebie, to idealny sposób na odmierzanie czasu do Bożego Narodzenia oraz dzielenie się szczęściem w okresie świątecznym.

The Ritual of Advent - Kalendarz 3D

Święta to okres uroczystych chwil oraz powrotu do tradycji. Ten czas zawsze chcemy spędzać z ludźmi, których kochamy. Odliczaj dni do Bożego Narodzenia, budując z najbliższymi własną adwentową wioskę i cieszcie się wspólnie spędzonymi 24 ważnymi momentami. Podaruj je sobie lub komuś bliskiemu wraz z 24 zaskakującymi prezentami Rituals. Czas przed świętami bywa bardzo pracowity, dlatego ważne jest, by zwolnić tempo i docenić wszystkie - nawet małe - chwile radości, jakie oferuje życie. Ta wersja kalendarza zawiera jeszcze bardziej luksusowe prezenty, takie jak nowy Ritual of Mehr Body Mouse to Oil, różne Mini Candles z Private Collection, Reve de Hanami Eau de Parfum, The Ritual of Oudh Foaming Shower Gel i wiele innych nowości. Kalendarz adwentowy 3D w cenie 389 zł zawiera produkty o wartości 649 zł.

The Ritual of Advent - Kalendarz 2D

Po drodze do Bożego Narodzenia odkryj 24 niespodzianki dzięki tradycyjnemu kalendarzowi adwentowemu. To idealny podarunek dla przyjaciela, członka rodziny, a nawet dla siebie. Składa się on z 24 luksusowych prezentów, które każdego dnia grudnia będą przypominać o tym, że warto zwolnić i odkrywać szczęście w najdrobniejszych rzeczach. Za każdymi drzwiczkami znajdziesz pachnący prezent, który leczy umysł, ciało i duszę. Podaruj bliskim lub sobie wyjątkowy The Ritual of Advent Calendar i ciesz się odliczaniem do świąt, pielęgnując 24 ważne momenty dzień po dniu. Odliczaj dni do Bożego Narodzenia 2021 i daj się zaskoczyć prezentami, takimi jak The Ritual of Mehr Mouse to Body Oil, The Ritual of Jing Hand Balm i różne Mini Candles z odnowionej Private Collection. Niech ten kalendarz pomoże Ci pielęgnować ważne chwile przez cały okres adwentu. Kalendarz adwentowy 2D zawiera produkty Rituals o wartości 519 zł w cenie 259 zł.

Kalendarze The Ritual of Advent dostępne są w sklepach stacjonarnych Rituals (kalendarze 3D) oraz w sklepie online RITUALS.com (kalendarze 2D oraz 3D).