Pielęgnacja ciała i zmysłów z Nuxe

Odkryj na nowo suchy olejek Huile Prodigieuse o kojącym zapachu Néroli, przynoszącym chwilę wyciszenia i relaksu. Ten nowy certyfikowany, organiczny suchy olejek, posiadający 100% składników pochodzenia naturalnego(1), pielęgnuje skórę nadając jej piękny, promienny blask.

„WEWNĄTRZ" relaks dla zmysłów

Koncentrując całą swoją wiedzę na temat olejków botanicznych i wyjątkową sztukę tworzenia formuł, NUXE wprowadza nowy certyfikowany, organiczny olejek Huile Prodigieuse® o jedwabistej konsystencji i suchym wykończeniu. Świeży i kojący zapach łączący kojące nuty Néroli, bergamotki i lawendy (w 100% naturalnego pochodzenia), przynosi chwilę ukojenia i wyciszenia, dzięki czemu staje się chwilą relaksu dla zmysłów. Starannie skomponowana kombinacja zapachowa, staje się ukojeniem dla wszystkich: 100% użytkowników odczuło odprężenie po użyciu produktu(1).

„NA ZEWNĄTRZ" odżywiona i upiększona skóra

Wyjątkowa kompozycja cennych olejów roślinnych (organiczny olej ze śliwki Ente i organiczny olej sezamowy) pozostawia satynowy połysk zarówno na skórze, jak i włosach, bez tłustego wykończenia. Stworzona w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym 42% składników pochodzących z upraw ekologicznych. Wegańska(2) formuła, która odżywia, naprawia i upiększa skórę oraz sprawia, że włosy są bardziej błyszczące.

(1) Test użycia na 33 ochotnikach, % satysfakcji natychmiast po użyciu.

(2) Formuła wegańska, bez składników i pochodnych pochodzenia zwierzęcego.