LG stworzyło wyjątkowy system parowy Total Clothing Care Solution

LG stworzyło wyjątkowy system parowy Total Clothing Care Solution, który pomaga zadbać o zdrowy dom i higieniczną czystość naszych ubrań. Opiera się na możliwościach, jakie daje połączenie trzech urządzeń: pralki, suszarki oraz innowacyjnej szafy parowej LG Styler. Wszystko w myśl zasady: pierz raz w tygodniu, odświeżaj i dezynfekuj codziennie.

Wybrane modele pralek i suszarek LG Vivace zostały wyposażone w program Allergy Care. Podczas cyklu prania, dezynfekująca para usuwa z ubrań oraz pościeli aż do 99,9% alergenów pochodzących od roztoczy kurzu domowego. Potwierdza to certyfikat BAF (British Allergy Foundation). Dodatkowo pralki LG Vivace zostały wyposażone w sztuczną inteligencję. Technologia AI DD™ wykrywa objętość i ciężar wsadu, a czujniki rozpoznają skład tkanin w bębnie. Automatycznie dobrany program zapewnia optymalną skuteczność prania, oszczędność wody i energii. Gwarantuje też lepszą troskę o ubrania.

Szafa parowa LG Styler z technologią TrueSteam™ pozwala na łatwą, codzienną dezynfekcję ubrań, bez konieczności używania środków chemicznych. Zastosowana w LG Styler technologia parowa likwiduje do 99,9% alergenów i bakterii, również z tych materiałów i rzeczy, które są trudne do wyprania, na przykład kaszmirowych swetrów, wełnianych płaszczy, jedwabnych bluzek, marynarek, odzieży czy obuwia sportowego. LG Styler usuwa również lekkie zagniecenia oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając ubraniom estetyczny i świeży wygląd.

Dzięki systemowi parowej pielęgnacji ubrań LG możemy cieszyć się higieniczną czystością ubrań każdego dnia, bez konieczności ich codziennego prania.