Profesjonalna pielęgnacja - na ratunek zniszczonym włosom!

Jesienią możemy zauważyć, że nasze włosy są w znacznie gorszej kondycji niż zwykle. Niestety chłód, wiatr, duża wilgotność, a także ogrzewanie i noszenie nakryć głowy zdecydowanie im nie sprzyjają. O tej porze roku bardzo często są one osłabione i przesuszone, a ich struktura uszkodzona. Kluczem do ich zdrowego i pięknego wyglądu bez względu na oddziaływanie czynników zewnętrznych jest profesjonalny program pielęgnacyjny, kompleksowo odpowiadający na potrzeby zniszczonych i suchych włosów. Właściwą pielęgnację i skuteczną regeneracją zapewnią włosom produkty REFILL MY HAIR z serii ICE PROFESSIONAL marki Natura Siberica

 

Produkty z serii ICE PROFESSIONAL kompleksowo i skutecznie odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby włosów i skóry głowy. To nie tylko profesjonalne zabiegi salonowe, ale i świadoma pielęgnacja włosów, którą można kontynuować w domu. Dzięki formułom, które tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny fizjologii włosów i skóry głowy oraz trychologii, produkty zapewniają natychmiastowy efekt, widoczny już po pierwszym użyciu. Do ich opracowania wykorzystano tylko naturalne, organiczne i certyfikowane składniki, pochodzące z dzikiej i nieskazitelnie czystej Syberii. Tajemnica ich skuteczności opiera się na wyjątkowych właściwościach bio-ekstraktów z dzikich syberyjskich ziół, które produkowane są opatentowaną metodą ekstrakcji krioenzymatycznej oraz sile mocno skoncentrowanych i naturalnych składników aktywnych. Nieskazitelny wygląd włosom suchym i zniszczonym przywróci spersonalizowany system profesjonalnej kuracji do włosów - REFILL MY HAIR.

Na ratunek włosom!

Program REFILL MY HAIR oparty jest na skoncentrowanych boosterach. Odbudowuje on naturalną warstwę hydrolipidową skóry głowy i włosów. Przywraca także ich optymalne nawilżenie, jednocześnie regenerując strukturę włosów. Skład produktów tworzą koenzym Q10, który pobudza wzrost włosów, kompleks aminokwasów, odpowiadający za wypełnienie ubytków we włosach i przywrócenie im elastyczności oraz organiczny olej z wiesiołka, który zapewnia odpowiednie nawilżenie. Dodatkowo formułę uzupełnia organiczny ekstrakt z cladonii śnieżnej - to właśnie on przywraca równowagę hydrolipidową. Aby w pełni zadbać o włosy o tej porze roku warto sięgnąć po:

Wegański, profesjonalny szampon do włosów suchych i zniszczonych Refill My Hair ICE PROFESSIONAL - zapewnia delikatne oczyszczenie, jednocześnie odbudowując naturalną warstwę hydrolipidową skóry głowy i włosów. Przywraca także optymalne nawilżenie. Dodatkowo wspomaga odbudowę struktury włosów i chroni końcówki. Po zastosowaniu włosy zyskują elastyczność.

Wegańska, profesjonalna odżywka do włosów do włosów suchych i zniszczonych Refill My Hair ICE PROFESSIONAL - zapewnia włosom intensywne nawilżenie, przyczyniając się do odbudowy warstwy hydrolipidowej włosów. Regeneruje strukturę włosów na całej ich długości, zapewniając im elastyczność. Pozostawia po sobie łatwe do rozczesywania i właściwie chronione włosy.

Wegańska, profesjonalna maska do włosów suchych i zniszczonych Refill My Hair ICE PROFESSIONAL - kosmetyk dopełnia pielęgnacyjny program i pozwala uzupełnic? optymalny poziom nawilz?enia, a także błyskawicznie zregenerowac? włosy. Wspomaga proces regeneracyjny uszkodzeń w strukturze włosów. Po zastosowaniu efekt elastycznych włosów widoczny jest od razu.

Produkty można kupić na stronie marki https://naturasiberica.com.pl oraz w drogeriach Rossmann w całej Polsce.

Natura Siberica to marka kosmetyków naturalnych produkowanych w Unii Europejskiej ze składników roślinnych pochodzących z Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach i olejach roślinnych. To jedyna marka na świecie stosująca olej syberyjski (z nasion Sosny Syberyjskiej Pinus Sibirica), jako delikatną bazę dla wszystkich kremów, odżywek i szamponów. Wykorzystuje różnorodne zioła, rośliny i jagody z Syberii, z których wiele jest nieznanych w pozostałych rejonach świata.

Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach organicznych (UE 834/07) lub pozyskiwane są metodą dzikich zbiorów. Większość z nich posiada również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) czySoilAssociation (Anglia).

Natura Siberica rozumie i szanuje dziką naturę Syberii. Bezpiecznie ekspiruje jej najdalsze zakątki. Korzysta z wiedzy zielarskiej rdzennych mieszkańców Syberii. Wie jak sadzić zdrowo i korzysta z tej wiedzy na farmach organicznych. Dba o ludzi i dziką naturę. Daje piękno zrodzone z natury i wzbogacone wiedzą ekspertów biotechnologów i kosmetologów. Natura Siberica kieruje produkty do osób, które celebrują każdy dzień swojego życia, chcą dbać o siebie i swoich najbliższych, dają sobie to co najlepsze, kupują mniej, ale wartościowo, kochają zdrowe odżywianie, często z poszanowaniem życia zwierzą, uważnie wybierają z bogatej oferty produktów, uwielbiają podróże i eksplorowanie dzikiej natury, są wrażliwe na aspekt eko, wybierają marki, bliskie ich filozofii życia.

https://naturasiberica.com.pl/