Sephora prezentuje limitowaną edycję kolekcji The Stranger Things x Merci Handy

Latem 1985 roku doszło do zagadkowego zniknięcia kilku chemików z tajnego, amerykańskiego laboratorium... Jak podała prasa, byli oni zaangażowani w prace nad utrzymywaną w ścisłej tajemnicy przed całym światem formułą. 36 lat później owa tajemnicza formuła powraca na drugim końcu świata w postaci asortymentu kosmetyków... Co się działo przez te wszystkie lata? Nie wiadomo... Musimy się przygotować na spotkanie z Drugą Stroną (the Upside Down)! Oto dostępna w limitowanej edycji kolekcja The Stranger Things x Merci Handy, inspirowana znanym serialem wyprodukowanym przez Netflix i nosząca nazwę od jego tytułu.

NERKA UPSIDE DOWN FANNY PACK - PRODUKTY DO CIAŁA W TORBIE NA PASEK

Uwaga: jak wynika z niektórych raportów, w ostatnich miesiącach w różnych częściach świata doszło do tajemniczego zaginięcia kilku osób, które łączy jedna rzecz: każda z nich miała na sobie taką samą nerkę kształtem przypominającą banana. Dodatek, z którym należy uważać, bo może nas przenieść na drugą stronę… Odważni, którzy nie boją się ryzyka, znajdą w nerce zaprojektowane podczas objętych tajemnicą warsztatów latem 1985 roku kosmetyki o oszałamiającym zapachu niczym z innego wymiaru (the Upside Down): żel oczyszczający do rąk, krem nawilżający do rąk, mydło o działaniu złuszczającym, kulę do kąpieli oraz zawieszkę (dzięki której żel można mieć zawsze przy sobie)!

Cena: 139 zł

ZESTAW DO PIELĘGNACJI CIAŁA W FORMIE KASETY WIDEO (cz. 1) - UPSIDE DOWN CASSETTE VOLUME 1 - BODY BOX

Umieść kasetę wideo w magnetowidzie, wciśnij przycisk „play" i... * bum * przenieś się na Drugą Stronę (the Upside Down)! Zupełnie jak w lecie 1985 roku... W tajemniczych kasetach znajduje się: oczyszczający żel do rąk (zawierający składniki pochodzenia naturalnego, wzbogacony aloesem), nawilżający krem do rąk (zawierający składniki pochodzenia naturalnego, wzbogacony masłem shea, oliwą z oliwek i olejkiem ze słodkich migdałów) oraz zawieszkę o niemalże nadprzyrodzonej mocy, dzięki której żel można mieć zawsze przy sobie!

Cena: 59 zł

ZESTAW DO PIELĘGNACJI CIAŁA W FORMIE KASETY WIDEO (cz. 2) - UPSIDE DOWN CASSETTE VOLUME 2 - BODY BOX

Chcesz przetrwać maraton serialu? „Stranger Things" oferuje cz. 2 zestawu zawierającego  tajemnicze kasety... W roli głównej: oczyszczający żel do rąk (zawierający składniki pochodzenia naturalnego, wzbogacony aloesem), mydło surgras o właściwościach złuszczających (zawierające składniki pochodzenia naturalnego i pestki moreli) oraz kula do kąpieli o niemalże nadprzyrodzonej mocy (zawierająca składniki pochodzenia naturalnego i wzbogacona olejem kokosowym).

Cena: 69 zł

OCZYSZCZAJĄCY ŻEL DO RĄK Z ZAWIESZKĄ - UPSIDE DOWN HANGER GEL - HAND CLEANING GEL TO HANGER

Oczyszczający żel do rąk o nadprzyrodzonej mocy, który można zawiesić? Doskonały pomysł! Żel, dla którego bezpośrednią inspiracją stało się logo centrum handlowego w Hawkins, miasteczka znanego z serialu pt. „Stranger Things", zawiera składniki pochodzenia naturalnego i został wzbogacony aloesem, dzięki czemu szybko i dokładnie oczyszcza dłonie! Dodatkowo, podobnie jak pozostałe kosmetyki z tej kolekcji, przyciąga neutralnym płciowo zapachem jak z innego wymiaru (Upside Down), w którym pobrzmiewają zapewniające przyjemne doznania korzenne i drzewne nuty i orientalna wanilia.

Cena: 16 zł / 30ml

Nowe produkty MERCI HANDY są dostępne w limitowanej edycji od 6 listopada 2021 r. w salonach sieci Sephora oraz w sklepie internetowym sephora.pl