Idealny peeling przed wielkim wyjściem! Premiera Ready to Glow od Resibo

Potrzebujesz szybkiej odnowy skóry? Ekspresowy peeling rozświetlający Ready to Glow od Resibo to kosmetyk do zadań specjalnych, skuteczny i odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry. Doskonale sprawdzi się tuż przed wielkim wyjściem, jak też na co dzień, gdy cera potrzebuje odzyskać naturalny blask.

Ready to Glow

Ekspresowy peeling rozświetlający Ready to Glow to prawdziwy klejnot w kosmetyczce. Pomoże szybko i bezpiecznie przygotować twarz do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych oraz makijażu. Stworzony dla wszystkich osób, które kochają make-up. Nie tylko dla osób, które profesjonalnie się nim zajmują, ale też dla tych, którzy uwielbiają malować siebie. To kosmetyk dla każdego – jego delikatne działanie sprawia, że mogą go stosować również osoby z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Efekt po peelingu – naturalna, promienna oraz rozświetlona skóra. Bez suchych skórek i gładka jak jedwab.

Najlepszą jego recenzją jest reakcja modelki z planu zdjęciowego naszej nowości. „Niemożliwe, że to peeling. Po żadnym peelingu moja skóra nie była tak nawilżona i miękka od razu po jego zastosowaniu!"

– mówi Ewelina Kwit-Betlej, założycielka marki Resibo.

W jego składzie znajdziemy dwie skuteczne i wyjątkowo łagodne dla skóry substancje ścierające – pył bursztynowy oraz wulkaniczny perlit. Drobinki usuwają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, a tym samym poprawiają wygląd skóry. Działanie peelingujące uzupełnia odżywcza siła oleju z kamelii, łagodzące właściwości oleju z ogórecznika oraz bogactwo składników nawilżających i wygładzających. Efekt – gładka, rozjaśniona i zregenerowana cera. Ten produkt zawiera aż 97,7% składników naturalnych.

Moc naturalnych składników sprawia, że Ready to Glow w ekspresowym tempie przywraca skórze blask. Błyskawicznie i bez śladu podrażnień. Sprawdzi się zwłaszcza, gdy twarz wygląda na zmęczoną, a przed nami ważne wyjście, jak i na co dzień, kiedy chcemy szybko poprawić jej wygląd

– mówi Ewelina Kwit-Betlej.

Drobinki o wielkiej mocy

Dwa uzupełniające się składniki ścierające, pył bursztynowy i perlit, to naturalnie występujące substancje, które zostały specjalnie dobrane pod względem rozmiaru i kształtu drobinek, aby peelingować skórę bez ryzyka podrażnienia.

Pył bursztynowy, otrzymywany ze skamieniałej żywicy Pinus succinifera, to roślinny środek złuszczający, bogaty w kwas bursztynowy (3-8%), który działa na cerę antyoksydacyjne, dotlenia ją, energetyzuje i przywraca blask. Poprawia też metabolizm komórkowy, przyczyniając się do spłycenia zmarszczek. Dodatkowo zawarte w pyłku terpeny wzmacniają absorpcję innych składników przez skórę, mają właściwości przeciwgrzybiczne oraz antybakteryjne.

Perlit, tak zwane szkło wulkaniczne, jest idealną, niezwykle delikatną, a jednocześnie skuteczną substancją ścierającą. Surowiec ten jest specjalnie poddawany obróbce cieplnej w celu zwalczania mikroorganizmów, a jego wysoką jakość potwierdza certyfikat Cosmos.

Formuła peelingu została dodatkowo wzbogacona m.in. o olej z kamelii, który odżywia i delikatnie natłuszcza cerę, zabezpieczając ją w ten sposób przed działaniem czynników zewnętrznych. Z kolei olej z ogórecznika lekarskiego reguluje wilgotność skóry, regeneruje oraz łagodzi

– mówi Ewelina Kwit-Betlej.