"Kalendarz Adwentowy Nutella" 2021 - moc świątecznych inspiracji prosto od gwiazd

Już 1 grudnia Ferrero Polska, producent kremu Nutella, zaprezentuje świąteczny Kalendarz Adwentowy w wersji digital.

W tym roku dostępny nie tylko na www.nutella.pl czy dla widzów platformy Youtube, ale również dla czytelników Twojego Stylu, w postaci specjalnie wydanego dodatku - kalendarza z poradami gwiazd.

„Adwentowy Kalendarz Nutellla®" to 24 filmy z inspiracjami, przepisami kulinarnymi i poradami, które umilą naszym widzom przygotowania do Świąt.

Razem z Nutella® wierzymy, że Święta to doskonały czas by zaskoczyć bliskich przygotowanymi własnoręcznie prezentami. Prezentami, w których wykonanie wkładamy serce, bo jak wiadomo właśnie takie są najcenniejsze. W związku z tym poprosiliśmy całą plejadę gwiazd o przygotowanie przepisów na świąteczne wypieki i pomysłów na upominki w stylu DIY. Mamy nadzieję, że zainspirujemy tym naszych widzów do przedświątecznego działania i dzielenia się miłością z ich najbliższymi. – zdradza Łukasz Sasin – Country marketing manager kategorii Nutella®

W tym roku, swoimi pomysłami podzielili się a nami: Ewa Wachowicz, Katarzyna Pakosińska, Anna Pastuszka, Kasia Klich, Marieta Marecka, Damian Kordas, David Gaboriaud, Matteo Brunetti oraz youtuber Blowek. Z kolei Darek Stolarz, Agnieszka Winnicka i Agnieszka Witkowska przygotowali specjalne porady „zrób to sam" i wyczarowali niepowtarzalne świąteczne ozdoby i pomysły na upominki.

W trakcie przygotowań gwiazdy opowiadają swoje historie związane ze Świętami Bożego Narodzenia i dzielą się osobistymi wspomnieniami.

Ostatni odcinek serii to szczególny prezent dla widzów – wszystkie gwiazdy „śpiewają" w znanym formacie lip sync świąteczną piosenkę pt. „Kto wie" w nowej aranżacji.

Koncepcję projektu oraz jego produkcję przygotowało studio produkcyjne The Story Lab (Dentsu) Premiera 24 odcinków „Kalendarz Adwentowego Nutella®" już 1 grudnia 2021 na www.nutella.pl

 
Więcej o: