Wyrusz w nieznaną podróż z perfumami Far Away Beyond

Far Away to najchętniej wybierana linia zapachów w ofercie Avon. Co minutę na świecie marka sprzedaje 27 flakonów. Kolekcja właśnie poszerzyła się o nowy, wyjątkowy wariant o nazwie Beyond. To pierwsze tak intensywne i skoncentrowane perfumy w tej linii oraz pierwszy produkt, w którego składzie można znaleźć. wanilię z upcyklingu.

Woda toaletowa, woda perfumowana, perfumy – czym tak naprawdę różnią się od siebie? Odpowiedź jest prosta – stężeniem olejków zapachowych. Podczas gdy w wodzie toaletowej wynosi ono 6–12%, w perfumach stanowi ponad 16%, co wpływa na intensywność zapachu i jego trwałość. Far Away Beyond to pierwsze w tej linii skoncentrowane perfumy o wyrazistym zapachu, które będą Ci towarzyszyły przez cały dzień.

Daleka podróż w nieznane

Głównym składnikiem tej kompozycji jest wanilia, ale twórcy perfum Far Away Beyond definiują ją na nowo. Zawarty w nich ekstrakt wytwarzany jest z ziaren wanilii z Madagaskaru, które zostały pozyskane w zrównoważony i etyczny sposób we współpracy z lokalnymi społecznościami. Co więcej powstaje on w procesie upcyklingu, który polega na wykorzystaniu ziaren wanilii w większym stopniu, także tych części, które zazwyczaj byłyby odrzucone. Innowacyjny proces podwójnej destylacji wydobył z nich zupełnie inną, zmysłową, dymną i lekko drzewną nutę, której nigdy wcześniej nie wykorzystywano w zapachach, aż do teraz. Dopełnienie tej wyjątkowej kompozycji stanowią nuty jaśminu, soczystej gruszki oraz drzewa sandałowego. Całość tworzy zachwycająco urzekający, intensywny zapach o niezwykłej trwałości, którym aż chcesz się otulić.

Twórcy perfum Far Away Beyond odbyli długą drogę do odkrycia nowego oblicza znanego i od wieków wykorzystywanego w perfumiarstwie składnika. Efektem ich pracy jest niepowtarzalny zapach, który zabierze Cię w niezwykłą podróż, nie tylko do rozgrzanej słońcem i pachnącej wanilią krainy, ale również w głąb siebie, by móc odkryć to, co nieodkryte i drzemie w Tobie od zawsze.

Perfumy Far Away Beyond będą dostępne w katalogu Avon 12/2021 w cenie 59,99 zł. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość zamieszczenia grawerunku na flakonie perfum. W ofercie dostępny będzie także zestaw prezentowy z perfumami, perfumetką i balsamem do ciała w cenie 79,99 zł. Produkty można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.