NIVEA LOVE YOU BEARY MUCH - INTENSYWNENAWILŻENIE O NIESAMOWITYM ZAPACHU

Każdego dnia nasza skóra potrzebuje wsparcia, aby wyglądała zdrowo. Najlepiej działać na nią bezpośrednio! Z nowym nawilżającym balsamem do ciała NIVEA Love You Beary Much z masłem kakaowym i witaminą E, skóra zyska odpowiednie nawilżenie i gładkość, a Ty pokochasz go za zapach wanilii i karmelu.

Zima to niezbyt przyjazna dla skóry pora roku: niskie temperatury, przenikliwy wiatr czy działające

w pomieszczeniach ogrzewanie zdecydowanie nie pomagają w utrzymaniu jej dobrej formy. W tym czasie pielęgnacji potrzebuje nie tylko cera, ale i skóra całego ciała. Dzięki temu nawet srogi mróz nie sprawi, że stanie się ona szorstka, matowa czy zacznie się łuszczyć.

Nowy nawilżający balsam do ciała z limitowanej edycji NIVEA Love You Beary Much szybko się wchłania i zapewnia 48-godzinne intensywne nawilżenie dla skóry. Formuła balsamu zawiera masło kakaowe, które zmiękcza i wygładza skórę oraz witaminę E, która poprawia nawilżenie i sprężystość skóry oraz wspomaga proces tworzenia się kolagenu i elastyny. Limitowana edycja balsamu to także wyjątkowy zapach waniliowo-karmelowy, który koi zmysły niezależnie od panującej za oknem aury.

NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA NIVEA LOVE YOU BEARY MUCH

  • 48-godzinne intensywne nawilżenie dla skóry
  • Szybko wchłaniająca się formuła balsamu z masłem kakaowym i witaminą E
  • Rozkoszny waniliowo-karmelowy zapach, kojący zmysły nawet w mroźne dni