Blask, który pokochasz

Feminizm i kobiecość to esencja gamy L'Oréal Paris Préférence. Nic dziwnego, że jej ambasadorką została zdobywczyni Oscara - Kate Winslet. Aktorka perfekcyjnie uosabia te cechy i emanuje naturalną pewnością siebie. Zarówno jej charyzmatyczna osobowość jak i ikoniczny, świetlisty blond przekonują, że piękno ma ogromną moc i nie dotyczy jedynie wyglądu.

Piękno to siła.

Psychologia dowodzi, że kiedy lubimy to jak wyglądamy - mamy lepsze samopoczucie, pozytywne nastawienie i więcej energii. Czujemy, że wszystko zależy od nas, że mamy wpływ na otaczający nas świat. I dodajmy - nie chodzi tu o spełnianie oczekiwań innych, ale o wewnętrzne poczucie zadowolenia i satysfakcji, kiedy patrzymy na własne odbicie w lustrze. Piękne, pełne blasku włosy to jeden z najważniejszych atrybutów kobiecej urody. Nie oszukujmy się, każda z nas lubi, kiedy są w doskonałej formie. Eksperci przekonują, że warto sięgać po kosmetyki posiadające właściwości pielęgnacyjne na każdym etapie dbania o fryzurę. Stosujemy więc odżywcze i nawilżające szampony, odżywki i maski, ale także kosmetyki do stylizacji poprawiające kondycję kosmyków a także koloryzację, dzięki której włosy mogą być w jeszcze lepszej formie. Decydując się na sprawdzone marki, których produkty posiadają poświadczoną testami i badaniami skuteczność mamy pewność, że oddajemy włosy w „najlepsze ręce". „Kiedy mój blond jest lśniący, ja olśniewam" - oświadcza Kate Winslet w reklamie Préférence. Bijący od niej blask jest tak prawdziwy, że nie sposób się z nią nie zgodzić.

Szlachetność koloru

Nie zawsze mamy możliwość skorzystania z koloryzacji w salonie fryzjerskim. Ale zawsze chcemy, aby nasze włosy wyglądały świetnie. Nasze fryzury i my same, zasługujemy na to co luksusowe i najlepsze, w każdym momencie życia. L’Oréal Paris Préférence to trwała koloryzacja domowa nawiązująca do profesjonalnych zabiegów. Poza uzyskaniem idealnego, lśniącego koloru - ogromny nacisk położono tu na aspekt pielęgnacyjny formuł. Bo tylko zdrowe, zadbane włosy mogą być naprawdę piękne. Koloryzacja Préférence z aktywatorem połysku zawiera opatentowane barwniki o niezwykle wysokiej odporności. To między innymi dzięki nim luksusowy, wyrafinowany kolor lśni aż do 8 tygodni. Specjalna formuła tej farby pomaga pigmentom dłużej pozostać we wnętrzu włosa, zapewniając długotrwały, intensywny kolor i doskonałe pokrycie włosów (także siwych). W zestawie do domowej koloryzacji umieszczono również wyjątkową odżywkę wzbogaconą chroniącym przed światłem UV filtrem oraz odżywczą witaminą E. Préférence zadbała o to, aby jej ilość była wystarczająca do wielokrotnego użycia. Wszystko po to, aby na dłużej utrzymać wibrujący odcień oraz lśniące, jedwabiście miękkie w dotyku włosy.

Być jak Kate Winslet

Jeśli zachwyca Cię świetlisty kolor włosów tej aktorki a masz podobny typ urody jak ona - śmiało możesz dodać sobie pewności siebie koloryzacją Préférence w odcieniu 92 Iridescent Blonde. „To ultranowoczesny, bardzo jasny baby blond. Intensywny o delikatnych perłowych refleksach. Taki kolor idealnie pasuje do jasnej karnacji i oczu o delikatnej barwie" podpowiada Christophe Robin, ekspert-kolorysta L’Oréal Paris.