Podaruj jedzenie na święta z Pyszne.pl

W okresie przedświątecznym serwis do zamawiania jedzenia on-line Pyszne.pl zapewnia możliwość podarowania jedzenia bliskim oraz potrzebującym. Dzięki zaangażowaniu w program Pajacyk" Pyszne.pl wspiera Polską Akcję Humanitarną w przekazywaniu pożywienia osobom w potrzebie. Serwis umożliwia także podarowanie posiłków swoim najbliższym, oferując internetowe karty podarunkowe - stanowiące doskonały prezent na święta.

Pyszne.pl wspiera PAH w fundowaniu posiłków w ramach programu Pajacyk"

Po raz kolejny Pyszne.pl wspiera projekt Polskiej Akcji Humanitarnej Pajacyk i inne programy dostępu do żywności". Zarejestrowani użytkownicy mogą wykorzystać swoje Pyszne Punkty", zdobyte w programie lojalnościowym serwisu na ofertę programu Pajacyk". Zamawiający fundują pełnowartościowe posiłki dla dzieci oraz pomagają w dożywianiu osób potrzebujących na stałych misjach PAH.

Cieszymy się z zaangażowania Pyszne.pl w nasz projekt. Dzięki wsparciu serwisu PAH może zapewnić żywienie w szkołach, a także w świetlicach środowiskowych" - mówi Inez Jaworska z Polskiej Akcji Humanitarnej.

W Pyszne.pl na co dzień zajmujemy się dostarczaniem jedzenia, dlatego też wsparcie akcji mającej na celu obdarowanie nim potrzebujących jest dla nas bardzo ważne. Z przyjemnością po raz kolejny włączamy się w szczytny cel PAH. Przewidujemy, że dzięki zaangażowaniu naszych użytkowników uda się zasponsorować ponad 8 tysięcy posiłków we współpracy z Pajacykiem" i PAH" - mówi Katarzyna Makowska, manager marketingu Pyszne.pl.

Karta podarunkowa od Pyszne.pl idealnym pomysłem na Święta

W myśl zasady przez żołądek do serca" w gusta najbliższych można doskonale trafić z Pyszne.pl. Serwis oferuje internetowe karty podarunkowe - pozwalające na skorzystanie przez obdarowanych z szerokiej propozycji restauracji, oferujących dostawę dań kuchni świata.

Klienci mogą w prosty sposób skorzystać z karty podarunkowej wybierając pole „zrealizuj voucher" tuż po złożeniu zamówienia w aplikacji lub wyszukiwarce internetowej. Kod vouchera będzie zawierał stałą kwotę odejmowaną od całkowitej wartości koszyka klienta. Voucher może być używany wielokrotnie, do momentu wykorzystania środków" - mówi Marcin Schmidt, manager marketingu Pyszne.pl.

Nie ma znaczenia, czy bliscy mają ochotę na poke bowl, pizzę czy sałatkę – dzięki karcie podarunkowej mogą z łatwością zamówić każde z ulubionych dań o dowolnej porze. Są one dostępne już od 40 zł i można je nabyć w sklepie internetowym https://giftcards-pyszne.pl/pl_pl/.