Nowa kolekcja biżuterii ViaAroma - "JESTEM." Inspiracja do wyrażenia siebie i podkreślenia swojej wyjątkowości!

Nowa linia biżuterii ViaAroma - "JESTEM." to oryginalna propozycja z wartościowym przesłaniem dla kobiet: "Bądź, kim zechcesz, bądź sobą. Jesteś wyjątkowa!" Jej unikatowość dostrzegamy już w nazwie, która pozostaje otwarta. Każda posiadaczka naszyjnika czy bransoletki może po swojemu nazwać swoją ulubioną biżuterię - wystarczy dopowiedzieć dalszą część do "JESTEM." Kolekcja ma zachęcać kobiety do większej wiary w siebie, dodawać odwagi i poczucia wyjątkowości. Bo każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna!

„JESTEM..."

Kolekcja „JESTEM…" ViaAroma ma za zadanie inspirować kobiety do określenia i docenienia siebie, swoich wysiłków i sukcesów. Stawia pytanie - „kim jestem?" Zachęca do uświadomienia sobie swojej siły, docenienia doświadczeń i osiągnięć.  

„JESTEM…" Siłą. Odwagą. Inspiracją. Wiedzą. Pięknem. Energią. „JESTEM…" kobietą! 

Ażurowa biżuteria „JESTEM..." z delikatnym abstraktem kreski oddaje lekkość i zwiewność kobiety, jej subtelność, a jednocześnie siłę i wyjątkowość. Każda kobieta może wyrazić swoją osobowość sięgając po naszyjnik lub bransoletkę w wybranym kolorze, dopasowując pady do stylizacji, a także wybierając swój ulubiony zapach z szerokiej gamy olejków eterycznych ViaAroma. Nazywając po swojemu tak skomponowaną biżuterię każda z nas może poczuć się wyjątkowa i niepowtarzalna! Przesłanie tej kolekcji to zachęcenie kobiet do większej wiary w siebie, w to, co robią i kim są oraz do swobodnego wyrażania własnej osobowości.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy ViaAroma

Wystarczy kilka kropli olejku eterycznego naniesionego na wkładkę, wykonaną z wysoko - chłonnej tkaniny, aby tchnąć w biżuterię nowy wymiar: aromaterapii. Ażurowy, delikatny wzór umożliwia subtelne uwalnianie olejku eterycznego i otaczanie się ulubionym aromatem.

W zestawie z naszyjnikiem lub bransoletką znajduje się 5 różnokolorowych padów do nasączania i 2 mini olejki eteryczne (2 ml każdy). Bransoletkę tworzy część ozdobna, przykręcana do korpusu, przez który dwukrotnie przewleka się skórzany pasek. Ręcznie wykonane paski dostępne są w całej gamie barw. Naszyjnik występuje w różnych wariantach kolorystycznych i długościach. Dzięki tej różnorodności można dopasować biżuterię do dowolnej stylizacji.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy ViaAroma

Nowa linia biżuterii ViaAroma – „JESTEM…" została stworzona, by dodawać energii obrazem i otaczać pięknem aromatów!

Ceny: Zawieszka Zapachowa „JESTEM…" w kolorze złotym  - 247 zł, w kolorze srebrnym lub czarnym - 212 zł; Bransoletka Zapachowa „JESTEM..." w kolorze złotym - 247 zł, w kolorze srebrnym – 212 zł.

W zestawie z biżuterią znajdują się naturalne olejki eteryczne (2 x 2 ml): z pomarańczy (najskuteczniejszy antydepresant!) oraz mieszanka olejków Ona (stworzona specjalnie dla kobiet, wspierająca równowagę hormonalną organizmu) oraz 5 różnokolorowych wkładów (padów) do nasączania. 

Materiał reklamowyMateriał reklamowy ViaAroma