Nowości do twarzy marki Solverx

Ekosystem skóry nieustannie ewoluuje i zmienia się wraz z wiekiem, wpływając na przyspieszenie procesów starzenia. AgeBiome Care to klucz do odkrycia mocy zbilansowanego mikrobiomu skóry dla jej ponadczasowego piękna!

AgeBiome Care to zestaw zabiegowy 5 kroków.

Pierwszym jego elementem jest PRE/PROBIOTYKI ELIKSIR AKTYWUJĄCY MŁODOŚĆ. Każda kropla tego produktu to cenna dawka bioaktywnego kompleksu synbiotyków, peptydów i protein o działaniu inicjującym w skórze odnowę jej struktur i „rekonstrukcję mikrobiomu".

Kolejny składnik tego zestawu to PRE/PROBIOTYKI KREM DO DEMAKIJAŻU TWARZY I OCZU, którego wyjątkowo skuteczna i delikatna receptura kremu oparta została na naturalnych substancjach myjących, dzięki czemu codzienny demakijaż z SOLVERX® wyróżnia troska o zapewnienie fizjologicznej równowagi skóry.

PRE/PROBIOTYKI LOTION DO TWARZY to unikalny preparat do kompleksowej terapii równoważącej mikrobiom skóry, którego aksamitna konsystencja lotionu działa tonizująco. Sekretem jego skuteczności przeciwzmarszczkowej jest wysoka zawartość kofeiny, która przyspiesza odnowę komórkową, minimalizuje zmarszczki, podczas gdy proteiny sojowe wpływają na zwiększenie napięcia skóry.

Ostatni składnik to PRE/PROBIOTYKI PEELING DO TWARZY o dwutorowym działaniu: łagodnie usuwa zrogowaciały naskórek oraz równoważy mikrobiom skóry. AgeBiome Care to cenna dawka bioaktywnego kompleksu pre- i probiotyków, peptydów i protein o działaniu inicjującym w skórze odnowę jej struktur i „rekonstrukcję mikrobiomu". Wysokie stężenie synbiotyków, niweluje dysbiozę ekosystemu, mającą wpływ na przyspieszone procesy starzenia. Zasilają jego florę bakteryjną, poprawiając odporność immunologiczną. Dodatkowo peptydy biomimetyczne i ekstrakt z algi oceanicznej, działają w kierunku poprawy kluczowych dla młodego wyglądu parametrów skóry, jak jędrność, napięcie i jej gęstość.