CLEAN & CONSCIOUS. Dołącz do naszej ścieżki ku zrównoważonej przyszłości i dobremu samopoczuciu

Rituals Cosmetics zaprasza, by dołączyć do ścieżki ku dobremu samopoczuciu, uwzględniającemu także troskę o środowisko.

W nowej kampanii Clean & Conscious Rituals skupia się na produktach do pielęgnacji ciała oraz nowych kolekcjach szamponów i odżywek do włosów, w których znajdziemy ponad 90% składników pochodzenia naturalnego. Zależy nam, aby konsumenci wybierający produkty do codziennej pielęgnacji, dbali zarówno o swoje ciało, jak i o dobro planety.

W naszych produktach wykorzystujemy odpowiedzialnie pozyskiwane składniki naturalnego pochodzenia, wyrażając tym samym szacunek do piękna Twojego ciała oraz środowiska.

Dla Ciebie – osoby świadomej i żyjącej w zgodzie ze swoimi wartościami.

The Ritual of Namaste

Szacunek dla natury, szacunek dla skóry

The Ritual of Namaste to linia produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, stworzona w duchu Clean & Conscious, by okazać szacunek dla skóry oraz natury. Wzbogacona o wysoce wydajne składniki pochodzenia naturalnego, takie jak Bakuhiol czy kwasy AHA, kolekcja The Ritual of Namaste chroni oraz pielęgnuje ciało. Wiemy jak ważne jest dbanie o dobro naszej planety, dlatego świadomie wybieramy zasoby, które szanują równowagę w naturze tak samo, jak naturalne piękno. Na szczególną uwagę zasługuje każdy krok starannie dobranej pielęgnacji twarzy i ciała z formułami zawierającymi ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, które pomogą wzmocnić blask, odnowić, zrewitalizować i zregenerować cerę.

Pośród linii produktów The Ritual of Namaste znajdziemy wkłady uzupełniające do balsamów oraz kremów na dzień i na noc. Rituals nieustannie stara się ulepszać system opakowań i wprowadzać wkłady uzupełniające do nowych produktów. Wybierając jeden z naszych refilli, zamiast zakupu nowych produktów, wpływasz na redukcję śladu węglowego, który oznacza między innymi mniej wysypisk i większą troskę o planetę. Dla przykładu, zakup jednego wkładu uzupełniającego kremu na dzień pozwala zaoszczędzić nawet do 74% CO2, 69% energii i 75% wody. Dzięki naszym klientom decydującym się na zakup przyjaznego środowisku asortymentowi refilli, znacząco redukujemy wykorzystanie wody, energii i CO2. W samym 2020 roku udało się zaoszczędzić 272,682 kg materiałów, energię równoważną 1,806 domostw, CO2 o wartości 1,411 długodystansowych lotów oraz 8.5M litrów wody. Przekaz jest jasny: mniej materiałów, mniej odpadów, lepiej dla planety.

Nowe szampony i odżywki 

Przedstawiamy nowe, wegańskie formuły szamponów i odżywek, wzbogacone o selekcję skutecznych składników naturalnego pochodzenia, zapewniających najlepszy wygląd Twoich włosów. Wzmocnij nawilżenie i popraw jakość swoich włosów za każdym razem, kiedy potrzebują objętości, blasku, ochrony koloru lub pielęgnacji dzięki szamponom i odżywkom z ponad 90% naturalnego pochodzenia.

Oprócz nowych formuł, opakowania luksusowych szamponów stworzone są w 100% z monomateriału, dzięki czemu lepiej nadają się do recyklingu. Aluminiowa nasadka butelki została zastąpiona technologią „hot foil", by zminimalizować ślad węglowy.

Dłonie i Usta

Od naturalnej pielęgnacji, starannie opracowanej, by pielęgnować usta, odżywiając je i poprawiając ich wygląd, po 95% naturalną ulgę dla zmęczonych dłoni* - Rituals oferuje luksusową pielęgnację dłoni i ust w Twoich ulubionych zapachach i kolorach.

* Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji ust są w 100% naturalne, z wyjątkiem Fortune Balm – SPF 30.