Nowość od OleHenriksen już w Sephora: Strength Trainer - osobisty trener twojej skóry

OLEHENRIKSEN Skincare przedstawia: STRENGTH TRAINER PEPTIDE BOOST MOISTURIZER - pierwszy preparat o działaniu nawilżającym w nowej kolekcji STRENGTH, opracowany z myślą o tym, by zapewnić skórze silną, zdrową barierę chroniącą ją przed utratą wilgoci.

STRENGTH TRAINER - trener personalny Twojej skóry

Uniwersalny krem nawilżający do wszystkich rodzajów skóry o klinicznie potwierdzonych właściwościach wzmacniających barierę chroniącą skórę przed utratą wilgoci, momentalnie poprawiających jej stan: skóra jest bardziej nawilżona, bardziej sprężysta, a drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne.

Po 8 tygodniach stosowania skóra staje się gładsza i bardziej ujędrniona. 100% użytkowników potwierdziło, że ich skóra jest odświeżona i odmłodzona.

Silnie działający kompleks składników zapewniający skuteczność działania kremu nawilżającego STRENGTH TRAINER, został zainspirowany głównymi elementami składowymi skóry. Nie tylko działa nawadniająco, ale i poprawia jej zdolność do utrzymania odpowiedniego poziomu wilgoci przez cały dzień. Formuła kremu zawiera:

  • 8 aminokwasów pobudzających sprężystość skóry,
  • 8 silnie działających peptydów wzmacniających skórę,
  • 3 ceramidy wiążące wilgoć w skórze,
  • Kolagen wegański korzystnie oddziałujący na poziom nawodnienia skóry.

Wiążące wilgoć NMF (naturalne czynniki nawilżające) oraz humektanty: sód PCA, kwas hialuronowy i mleczan sodu, wypełniają skórę poprzez nawodnienie jej, a niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe nawilżają ją i zmiękczają.

Dodatkowo skóra otrzymuje dawkę suplementów: działającą przeciwutleniająco witaminę E oraz niacynamid i pantenol, które odpowiadają za jej czysty i zdrowy wygląd.

Bogata, a jednocześnie lekka konsystencja STRENGTH TRAINER zapewnia przyjemne doznania i zachęca do regularnego stosowania. Krem nie zawiera żadnych dodanych barwników, a różany odcień zapewniają składniki takie, jak witamina B12. Uzupełnij i wzmacniaj barierę chroniącą skórę przed utratą wilgoci dzięki Ole Glow.

Krem nawilżający OLEHENRIKSEN Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer dostępny jest na wyłączność w salonach sieci perfumerii Sephora oraz w sklepie internetowym na sephora.pl. Cena produktu: 219 zł / 50 ml