Karnawałowy zawrót głowy

Karnawał to świetny czas na wypróbowanie nowych fryzur. Z pewnością docenisz możliwość wykonania szybkich i łatwych stylizacji. Nie zapomnij jednak o ochronie włosów przed zniszczeniem i postaw na sprawdzone urządzenia Philips SenseIQ.

Choć w tym roku znów raczej nie wychodzimy na wielkie bale i szalone imprezy, to nadal z racji karnawału możemy nieco poeksperymentować z włosami. Jeśli nie bardzo widzi Ci się często wychodzenie do fryzjera, postaw na urządzenia do użytku domowego, z którymi z łatwością wyczarujesz fryzury, o jakich od dawna marzyłaś!

Bezpieczne i wystylizowane włosy z technologią SenseIQ

Nie powinnaś jednak patrzeć tylko na sam finalny efekt stylizacji, ale zadbać też o bezpieczeństwo swoich włosów i ich odpowiednie nawilżenie. Posiadaczkom loczków i niesfornych włosów przyda się bezpieczna prostownica, dla tych z prostymi włosami pomocna będzie lokówka automatyczna, a wszystkie panie z pewnością będą zadowolone z możliwości szybkiego i bezpiecznego wysuszenia włosów. Postaw na wygodę i bezpieczeństwo (szczególnie podczas chłodniejszych dni, kiedy włosy są narażone jeszcze bardziej) i wypróbuj urządzenia marki Philips z technologią SenseIQ, dzięki którym stylizacja zamieni się w spersonalizowany rytuał. 

Dzięki tej technologii suszarka, prostownica oraz lokówka automatyczna wykrywa potrzeby włosów i dostosowuje się do nich tak, aby nie narażać zdrowia włosów, jednocześnie zapewniając doskonałe rezultaty stylizacji. Oznacza to, że nawet codzienne suszenie nie spowoduje uszkodzeń, a idealnie proste włosy, loki czy fale możesz mieć tak często, jak masz na nie ochotę, ponieważ lokówka czy prostownica nie zniszczą i nie przesuszą Twoich włosów.

 Suszarka

Suszarka z technologią SenseIQ została zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach włosów każdej z nas. Czujniki suszarki nieustannie badają temperaturę włosów i dopasowują parametry tak, aby zminimalizować ryzyko przesuszenia i zniszczenia. Dzięki temu podczas suszenia włosy zachowują nawet do 95% ich naturalnego nawilżenia[1].

Specjalna konstrukcja suszarki z mocnym silnikiem obrotowym zapewnia silny strumień powietrza. Dzięki temu, czas suszenia jest o 30% krótszy[2]. Kompaktowe, wygodne w użyciu urządzenie pozwoli Ci więc osiągnąć profesjonalne rezultaty w szybkim czasie. Urządzenie posiada 5 zaprogramowanych trybów dla optymalnego suszenia oraz dodatkowy tryb manualny, który dostosowuje się do Twoich preferencji. Z pewnością polubisz to rozwiązanie! Poza tym w zestawie z suszarką znajdziesz: koncentrator, masażer oraz dyfuzor, które w bezpieczny sposób pomogą Ci ułożyć włosy, wydobyć skręt lub utrwalić fryzurę.

Dodatkowo pielęgnacja jonowa zastosowana w suszarce zapobiega puszeniu się włosów. Docenisz to tym bardziej zimą, kiedy dużo częściej nosimy okrycia głowy.

[1] Susząc 5 minut w trybie delikatnym.

[2] W porównaniu do suszarki Philips BHD004/00

Lokówka automatyczna

Loki są fryzurą ponadczasową i idealnie sprawdzą się do karnawałowych stylizacji i nie tylko. Nie każda z nas potrafi jednak odpowiednio manewrować tradycyjną lokówką. Dlatego w przygotowaniu loków czy lekkich fal pomocna będzie automatyczna lokówka Philips SenseIQ, która sama nawija pasma włosów na rozgrzany wałek – wystarczy tylko przytmywać jeden przycisk! Dzięki technologi curl boost lokówka pozwala zakręcić włosy jak profesjonalny fryzjer, ale w tym wypadku loki czy fale na całej głowie możesz mieć już w kilkanaście minut!

Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, możesz skręcić je w różnych kierunkach lub użyć funkcji automatycznego kręcenia, łącząc oba kierunki. Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie dowolnego typu loków - zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz.

Co z bezpieczeństwem? Technologia SenseIQ wykrywa temperaturę włosów i dostosowuje do niej temperaturę lokówki, dzięki czemu chroni włosy przed przegrzaniem i zachowuje 3 razy więcej ich nawilżenia[1] oraz 95% naturalnej siły[2], aby zapewnić mocne, zdrowo wyglądające i pełne sprężystości włosy. Wszystko dzięki temu, że urządzenie mierzy temperaturę włosów ponad 36 000 razy podczas jednej sesji stylizacji[3].

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Philips

Prostownica

Jeśli jednak wolisz gładkie włosy i chcesz uzyskać efekt tafli z pomocą prostownicy, również nie musisz martwić się o ich zdrowie! Po pierwsze efekt prostowania jest zachwycający, a po drugie prostownica nieustannie bada temperaturę włosów i dopasowują parametry tak, aby zminimalizować ryzyko przesuszenia i zniszczenia. Czujnik SenseIQ automatycznie się uaktywnia zapewniając włosom najlepszą stylizację i ochronę przed zniszczeniem Podczas prostowania z prostowincą SenseIQ zachowasz więc do 70% naturalnego nawilżenia włosów przy każdej stylizacji[4].

Nawilżone włosy są miękkie, elastyczne i mniej podatne na złamania, a ich stylizacja przynosi dużo lepsze efekty. Udowodniono utrzymanie 93%[5] siły włosów z technologią SenseIQ. Prostownica z technologią SenseIQ to zatem sposób na zdrowsze, piękne i lśniące włosy każdego dnia bez kompromisów.

[1] W porównaniu z lokówką Philips BHB864, w celu osiągnięcia takich samych rezultatów.

[2] Przy temperaturze 170°C przez 12 sekund, średnie wyniki po 3 miesiącach użytkowania.

[3] 50 razy na sekundę, przy założeniu średnio 12 min sesji stylizacji.

[4] W trybie SenseIQ, przy temperaturze 170°C.

[5] Średni wynik w trybie SenseIQ, przy temperaturze 200°C.