Davines LOVE Smoothing - z miłości do puszących się, niesfornych włosów

Pielęgnacja Davines przeciw puszeniu się włosów od teraz jest jeszcze skuteczniejsza. Włoska marka wprowadziła do partnerskich salonów fryzjerskich dwa nowe produkty o działaniu maksymalnie wygładzającym - ekspresową maskę i serum termoochronne.

Utrzymać większą kontrolę nad włosami o niepożądanej objętości pozwalają formuły wzbogacone o udoskonalony ekstrakt z oliwy Minuta. Składnik, pozyskiwany w ramach procesu ekstrakcji enzymatycznej, jest bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminy o właściwościach zmiękczających i uelastyczniających. Poza działaniem wygładzającym wykazuje również zwiększenie odporności włókien na uszkodzenia. Kosmetyki zawierają 87% komponentów pochodzenia naturalnego, są wolne od parabenów i siarczanów, oraz biodegradowalne w 87%.

Nowości LOVE Smoothing zostały wyprodukowane w zgodzie z ideą ochrony bioróżnorodności. Oliwki na potrzeby Davines uprawia Pan Carmelo Messina z sycylijskiej Ficarry. Współpraca w ramach projektu Slow Food Presidia pozwala chronić gatunki roślin zagrożone wyginięciem, jednocześnie zapobiegając zanikowi tradycyjnego rzemiosła.

DAVINES LOVE SMOOTHING INSTANT MASK

Ekspresowa maska wygładzająca

· Intensywnie ujarzmia włosy tylko w 30 sekund

· Pomaga zmniejszyć niepożądaną objętość i dyscyplinuje włosy – polecana do pielęgnacji przed prostowaniem, jak i po

· Dodaje miękkości

Dostępność: salony fryzjerskie Davines

DAVINES LOVE SMOOTHING PERFECTOR

Termiczne serum przeciw puszeniu się

· Zabezpiecza włosy przed wilgocią, zapobiegając puszeniu się

· O lekkiej konsystencji, która zapewnia ochronę termiczną do 230° C

· Ułatwia stylizację, dając kontrolowany efekt

· Produkt bez spłukiwania

Dostępność: salony fryzjerskie Davines