Mega niespodzianka - doskonałe, naturalne kosmetyki beBIO Ewy Chodakowskiej z okazji 40. urodzin trenerki o 40% taniej w Rossmann

Urodzinowa niespodzianka dla Polek od trenerki Ewy Chodakowskiej to pokusa, której nie sposób się oprzeć!

Już w dniach: 24-25 lutego 2022 w drogeriach Rossmann wszystkie naturalne kosmetyki beBIO kupisz z 40% rabatem. Do wyboru masz pełną gamę doskonałych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy. Dzięki tej ultra promocji możesz zadbać o siebie od stóp do głów. Naturalnie. Promotorka zdrowego stylu życia - Ewa Chodakowska - kończy 40 lat w czwartek 24 lutego i właśnie w ten dzień rozpoczyna się wyjątkowa promocja naturalnych kosmetyków beBIO. Warto się pospieszyć i wybrać się do najbliższej drogerii Rossmann. Z urodzinowej niespodzianki możesz skorzystać tylko w ciągu dwóch dni. A taka okazja może się nie powtórzyć!

Wszystkie kosmetyki beBIO w niższej cenieWszystkie kosmetyki beBIO w niższej cenie fot. materiały prasowe

Na czym polega promocja naturalnych kosmetyków beBIO ?

-40% na WSZYSZTKIE kosmetyki beBIO

-40% nalicza się automatycznie, przy kasie!

-40% bez haczyków, bez kruczków

-40% na produkty do twarzy, włosów i ciała

W kosmetykach beBIO znajdziesz ponad 99% składników pochodzenia naturalnego, które doskonale pielęgnują. W naturalnych żelach, balsamach, masłach do ciała, szamponach, odżywkach, maskach do włosów, kremach do twarzy, dłoni, stóp, a także dezodorantach kryje się mnóstwo dobroczynnych superfoods, które stosujemy w zdrowej diecie. To m.in. aloes, migdał, pieprz afrykański, siemię lniane, zdrowe masła, oleje roślinne i o wiele więcej.

Więcej: www.bebiocosmetiqs.pl