UBIERZ DOM W ELEGANCJĘ

DOM TO NASZA OAZA SPOKOJU I BEZPIECZNA PRZYSTAŃ. MIEJSCE, W KTÓRYM MOŻEMY CZUĆ SIĘ SWOBODNIE I W PEŁNI BYĆ SOBĄ. JEGO WYSTRÓJ ZAZWYCZAJ ODZWIERCIEDLA NASZĄ DUSZĘ I CHARAKTER. JEST TEŻ NASZĄ WIZYTÓWKĄ. DZIĘKI NOWYM KOSMETYKOM DO WNĘTRZ PERFECT HOUSE MARKI BARWA TWÓJ DOM NABIERZE PEŁNI BLASKU.

„Nie ma jak w domu" często mówimy, gdy otwieramy drzwi po powrocie z pracy czy podróży. W swoich czterech ścianach możemy oddychać pełną piersią, odłożyć stres dnia codziennego na bok i po prostu się zrelaksować. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, jak nasz dom jest urządzony. Jego wnętrza są często przedłużeniem naszej osobowości i stylu życia. Chcemy, by był piękny i funkcjonalny. Kosmetyki do wnętrz Perfect House® pomogą nam stworzyć dom idealny.

PEŁEN LUKSUS

Zapachy mają niezwykłą moc. Otaczanie się eleganckimi nutami zapachowymi sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Zapachy przywołują też najmilsze wspomnienia. Są nośnikiem naszych historii i wspomnień. Mają też bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Pomagają nam się zrelaksować, odprężyć, ale też pobudzić zmysły.

Nie ma elegancji bez perfum. Są niewidzialnym, niezapomnianym i niedoścignionym dodatkiem

– powiedziała Coco Chanel.

Perfumy do wnętrz Perfect House® Pink Pepper & Amber będą przysłowiową kropką nad „i" w stworzeniu wyjątkowej atmosfery w Twoim domu. Połączenie nut zapachowych różowego pieprzu i bursztynu sprawi, że we wnętrzach przez wiele godzin będzie unosić się unikalny i elegancki zapach. Perfumy odświeżają wnętrza i tkaniny: pościele, koce, zasłony, garderobę i ubrania. Ich wyjątkowe opakowanie będzie niczym elegancki dodatek dekoracyjny.

PERFECT HOUSE® PERFUME PINK PEPPER & AMBER

• perfumy dedykowane do wnętrz i tkanin,

• odświeżają wnętrza, pościele, koce, zasłony, garderoby, ubrania,

• wyjątkowo trwały zapach koi zmysły i pomaga się zrelaksować,

• wygodne i stylowe opakowanie, które wyróżnia się we wnętrzu,

• spełni oczekiwania szczególnie tych osób,

które preferują intensywniejsze i mniej słodkie zapachy.

KROK DO PERFEKCJI

Piękny dom to przede wszystkim… czysty dom. Nawet w najbardziej funkcjonalnie urządzonych wnętrzach i przy regularnych porządkach, nie sposób uniknąć plam. Niektóre z nich, zwłaszcza te trudne do usunięcia, potrafią spędzić sen z powiek niejednej (także perfekcyjnej!) pani domu. Z pomocą przychodzi Płyn do trudnych zabrudzeń Perfect House® ACTIVE POWER Pink Grapefruit & Jasmin. Ten kosmetyk to prawdziwy profesjonalista wśród płynów do usuwania trudnych plam. Przywróci blask meblom ogrodowym z tworzyw sztucznych, ramom okiennym i parapetom (PCV i aluminiowym), stalowym i żeliwnym balustradom i innym powierzchniom ceramicznym i plastikowym. Wyjątkowo trwały i perfumeryjny zapach z nutami różowego grapefruita i jaśminu wpływa kojąco na zmysły i pomaga się zrelaksować.

PERFECT HOUSE® ACTIVE POWER PINK GRAPEFRUIT & JASMIN

• sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inne środki nie dają sobie rady, czyli: meble ogrodowe z tworzyw sztucznych, ramy okienne i parapety (PCV, aluminiowe), balustrady stalowe i żeliwne, inne powierzchnie ceramiczne i plastikowe,

• uniwersalne zastosowanie połączone ze skutecznym działaniem nawet na najtrudniejsze zabrudzenia,

• wygodne i stylowe opakowanie, które wyróżnia się we wnętrzu,

• wyjątkowo trwały i perfumeryjny zapach koi zmysły i pomaga się zrelaksować.