Huile Prodigieuse Neroli. Pielęgnacja ciała i zmysłów

Odkryj na nowo suchy olejek Huile Prodigieuse o kojącym zapachuNéroli, przynoszącym chwilę wyciszenia i relaksu.Ten nowy certyfikowany, organiczny suchy olejek, posiadający 100%składników pochodzenia naturalnego, pielęgnuje skórę nadając jej piękny, promienny blask.
30 lat temu, jako młoda przedsiębiorczyni z pasją do piękna,pracowałam z naukowcami w moim małym laboratorium w Paryżu, aby opracować pierwszy produkt pielęgnacyjny NUXE: Huile Prodigieuse®. Ten suchy olejek był ucieleśnieniem produktu, o którym sama marzyłam: sensoryczny, ale również profesjonalny i skuteczny w pielęgnacji skóry, zgodnie z wymaganiami sektora farmaceutycznego. Był to produkt pionierski w podejściu "konsumuj mniej, ale bardziej jakościowo", które jest obecnie bardziej aktualne niż kiedykolwiek wcześniej: dzięki swojej wielozadaniowej skuteczności olejku, jak również czystej i wegańskiej formule z olejami botanicznymi, która powstaje w 100% we Francji. Ten uniwersalny produkt pielęgnacyjny wciąż podbija serca nowych konsumentów, z pokolenia na pokolenie... Aby uczcić 30. rocznicę powstania naszego kultowego olejku, wprowadzamy na rynek nową wersję, Huile Prodigieuse® Néroli: pierwszy certyfikowany, organiczny Huile Prodigieuse®, który doda pięknego blasku wszystkim typom skóry. Jego nowy zapach z kojącymi nutami Néroli przynosi spokój i ukojenie: dokładnie to, czego wszyscy potrzebujemy w 2021 roku.

- Aliza Jabès, Założycielka i Dyrektor Generalna Grupy NUXE.

"WEWNĄTRZ" - relaks dla zmysłów

Koncentrując całą swoją wiedzę na temat olejków botanicznych i wyjątkową sztukę tworzenia formuł, NUXE wprowadza nowy certyfikowany, organiczny olejek Huile Prodigieuse® o jedwabistej konsystencji i suchym wykończeniu. Świeży i kojący zapach łączący kojące nuty Néroli, bergamotki i lawendy (w 100% naturalnego pochodzenia), przynosi chwilę ukojenia i wyciszenia, dzięki czemu staje się chwilą relaksu dla zmysłów. Starannie skomponowana kombinacja zapachowa, staje się ukojeniem dla wszystkich: 100% użytkowników odczuło odprężenie po użyciu produktu.

"NA ZEWNĄTRZ" - odżywiona i upiększona skóra

Wyjątkowa kompozycja cennych olejów roślinnych (organiczny olej ze śliwki Ente i organiczny olej sezamowy) pozostawia satynowy połysk zarówno na skórze, jak i włosach, bez tłustego wykończenia. Stworzona w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym 42% składników pochodzących z upraw ekologicznych. Wegańska formuła, która odżywia, naprawia i upiększa skórę oraz sprawia, że włosy są bardziej błyszczące.

Organiczny olej sezamowy: uzyskiwany poprzez tłoczenie na zimno nasion sezamu. Ten olej został wybrany ze względu na koncentrację niezbędnych kwasów tłuszczowych, które nadają mu właściwości odżywcze, umożliwiające szybkie wchłanianie, pozostawiając suche wykończenie na powierzchni skóry.

Organiczny olej śliwkowy Ente: pozyskiwany poprzez tłoczenie na zimno pestek śliwek uprawianych w Agen we Francji. Olej ten został wybrany ze względu na wyjątkową kompozycję kwasów tłuszczowych, które mają właściwości odżywcze i naprawcze dla skóry i włosów.

Udowodniona multi-zadaniowa skuteczność

Skuteczna pielęgnacja skóry i włosów potwierdzona przez dermatologów

100% kobiet wskazało, że po użyciu olejku ich skóra jest odżywiona i rozświetlona, a 97% kobiet wskazało, że ich skóra wydaje się być piękniejsza i bardziej miękka. 97% kobiet zauważyło, że po zastosowaniu olejku ich włosy stają się bardziej błyszczące. Po użyciu Huile Prodigieuse® Néroli włosy są odżywione i chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Skuteczny wpływ na redukcję widocznych rozstępów potwierdzony przez dermatologów

Huile Prodigieuse® Néroli redukuje kolor rozstępów o 68% (redukcja potwierdzona przez dermatologa.

Działanie antyoksydacyjne

Huile Prodigieuse® Néroli oferuje działanie antyoksydacyjne, udowodnione testem in vitro.

Działanie ochronne przeciw zanieczyszczeniom

Jego ochronne działanie przeciw zanieczyszczeniom zostało wykazane za pomocą specjalistycznych testów: Huile Prodigieuse® Néroli ogranicza przyleganie cząsteczek zanieczyszczeń do skóry.

Wskazówki pielęgnacyjne

Twarz

Stosuj samodzielnie lub zmieszaj kilka kropel z kremem nawilżającym NUXE. Rozprowadź

na twarzy używając gładkich ruchów, zaczynając od środka twarzy w kierunku zewnętrznych konturów. Mężczyźni również pokochają olejek – idealnie nadaje się do pielęgnacji ich zarostu, pozostawia go miękkim oraz jedwabistym w dotyku. Można go również stosować przed goleniem (przed pianką lub żelem), aby stworzyć warstwę ochronną na skórze, która zmniejszy wszelkie podrażnienia powstałe podczas golenia.

Ciało

Nakładaj okrężnymi ruchami (dekolt, nogi,itd.), zwracając szczególną uwagę na bardzo suche obszary skóry bądź rozstępy.

Włosy

Nakładaj na całej długości włosów oraz na same końcówki tak często, jak to konieczne. Aby uzyskać intensywny efekt odżywczy, możesz również stosować go jako maskę do włosów: raz lub dwa razy w tygodniu, przed umyciem szamponem, nałóż na całej długości włosów i pozostaw na 10 minut.