Naturalne olejki intymne Feromon i Afrodyzjak b4Love wprowadzają w cudownie zmysłowy nastrój

Niezwykle ważne jest dbanie o siebie i swoje potrzeby, znajdowanie czasu na przyjemności. A także budowanie relacji z partnerem, umówienie się na randki, kolacje czy do kina. W tych przyjemnych chwilach doskonale sprawdzą się nowe naturalne olejki intymne b4Love Afrodyzjak i Feromon pełne dobroczynnych, pielęgnujących i pobudzających erotycznie substancji. Kosmetyki intymne b4Love są dostępne na rynku już od kwietnia 2022.

Feromony odgrywają dużą rolę w komunikacji międzyludzkiej, zwłaszcza w sferze seksualnej. Docierają do ludzkiego nosa, ale mózg nie jest świadomy ich działania. Mózg odbiera sygnał pod wpływem pozytywnego bodźca i wywołuje reakcje – odczuwanie pragnienia w stosunku do osoby, która uwalnia feromony. Komunikacja seksualna u kobiet opiera się na wydzielaniu kopulin, które wywołują wzrost testosteronu u mężczyzn i pobudzają ich zainteresowanie seksualne.

Feromon znajdujący się w olejku intymnym b4Love działa jak kopuliny, które pobudzają atrakcyjność seksualną kobiet, a także zwiększają produkcję testosteronu u mężczyzn. Feromon składa się z ekstraktu kwiatu jaśminu, którego zapach powoduje wzrost testosteronu u mężczyzn oraz z owoców drzewa karob, którego krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe naśladują działanie kopulin. Badania in vivo, które zostały przeprowadzone na grupie mężczyzn w wieku 25-65 lat udowodniły, że feromon ten zwiększa poziom testosteronu nawet o 82%, a średnia maksymalna reakcja została zaobserwowana po 30 minutach. Olejek intymny b4Love Feromon zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Wyselekcjonowane oleje roślinne dbają o okolice intymne, a feromony pobudzają zmysły. W składzie kosmetyku znajduje się między innymi olej arganowy, który doskonale pielęgnuje, nawilża i odżywia skórę. Kosmetyk pomaga również łagodzić podrażnienia po depilacji. Naturalny olejek wzbogacony feromonami to wyjątkowy produkt, po który warto sięgnąć podczas masażu i gry wstępnej – sprawi, że intymne spotkanie będzie niezwykle przyjemne i zmysłowe. Ekstrakt z kwiatów jaśminu otula ciało przyjemnym zapachem, podkreśla kobiecą atrakcyjność i pobudza męską energię seksualną. Dzięki temu pomaga utrzymać erotyczne napięcie. Kosmetyk nie zawiera barwników, został stworzony dla delikatnych części ciała.

Naturalny olejek intymny Feromon został przetestowany dermatologicznie, to produkt wegański, co potwierdza certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Olejek spryskujemy na ciało, przy każdej aplikacji uwalniamy porcję feromonów. Bardzo ważne jest aby wstrząsnąć produkt przed zastosowaniem, kosmetyk jest dwufazowy.

Naturalny olejek intymny b4Love Feromon, pojemność 70ml, cena 24,99

Uczeni kanadyjscy z uniwersytetu w Ontario przeanalizowali dziesiątki badań różnego rodzaju substancji, by sprawdzić czy mają jakikolwiek wpływ na popęd seksualny. W ich badaniach przepadły popularne w niektórych regionach świata: ekstrakt z muchy hiszpańskiej, ambra, wydzielina z przewodu pokarmowego kaszalota, penis tygrysa czy róg nosorożca. Najlepszym afrodyzjakiem w rankingu okazał się żeń -szeń, który podnosi libido zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Olejek intymny b4Love Afrodyzjak zawiera aż 100% składników pochodzenia naturalnego. Jest wolny od substancji zapachowych. Kryje się w nim między innymi olej ze słodkich migdałów oraz oliwa z oliwek, które wspaniale nawilżają i kondycjonują skórę, a także wspierają jej regenerację. Wyciąg z wanilii i najskuteczniejszy afrodyzjak - ekstrakt z korzenia żeń-szenia pobudzają zmysły i apetyt na seks. Kosmetyk pomaga również łagodzić podrażnienia po depilacji. Naturalny, wzbogacony afrodyzjakami olejek to wyjątkowy produkt, po który warto sięgnąć podczas masażu i gry wstępnej. Sprawia, że spotkanie intymne jest niezwykle zmysłowe i przyjemne.

Kosmetyk nie zawiera barwników ani substancji zapachowych, został stworzony dla delikatnych części ciała. Naturalny olejek intymny jest idealny także dla osób o wrażliwej skórze i ze skłonnościami do podrażnień. Kosmetyk został przetestowany dermatologicznie. Produkt jest wegański, co potwierdza certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Olejek spryskujemy na ciało, przy każdej aplikacji uwalniamy porcję afrodyzjaków.

Naturalny olejek intymny be4Love Afrodyzjak, pojemność 70ml, cena 24,99