Great Hair Stories - czas na włosy w jakości Resibo

Resibo, polska marka kosmetyków naturalnych, wprowadza na rynek swoją pierwszą linię produktów do włosów "real haircare". Od teraz pielęgnacja włosów będzie miała zupełnie inny wymiar - ma być profesjonalnie i skutecznie, a zarazem naturalnie i bez wysiłku.

Premiera linii real haircare to wynik dwóch lat pracy marki z zespołem trychologów i ekspertów. Jej efektem są unikatowe, naturalne formulacje, które wyjątkowo skutecznie troszczą się o kondycję włosów. Wyróżnikiem serii są nietuzinkowe, poręczne i bezpieczne dla środowiska opakowania. Butelki zostały wykonane z tworzywa HDPE, które nadaje się do ponownego wykorzystania. Ich nowoczesny kształt i paleta barw to autorski projekt marki.

Od początku chciałam, aby nasze kosmetyki były naprawdę skuteczne i łatwe w użyciu. Kiedy zaczęłam pielęgnację włosów tak „na serio", przytłoczyła mnie ilość opcji i produktów, których miałam użyć. Przez lata przetestowałam setki kosmetyków – od dostępnych w drogeriach, po najdroższe marki. Przeczytałam tysiące wiadomości od kobiet (czasem też od mężczyzn) na temat produktów i konkretnych potrzeb. I marzyłam, żeby moja pielęgnacja włosów była prosta, efektywna i dająca spektakularne rezultaty

- mówi Ewelina Kwit-Betlej, właścicielka i twórczyni marki Resibo.

ResiboResibo Materiał reklamowy

Na linię real haircare składają się szampony i odżywki oraz serum na końcówki włosów. Wszystkie kosmetyki są w 100% wegańskie i w co najmniej 94% stworzone ze składników naturalnych. To produkty, które można mieszać, łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach i używać w zależności od potrzeb. Są odporne na pomyłki, dają świetne rezultaty, a ich użycie nie wymaga wielkiego wysiłku.

Z pielęgnacją włosów, jak ze skórą twarzy

Resibo podkreśla, że skuteczność kosmetyków wynika z przemyślanego i poprzedzonego licznymi testami doboru składników. Jednocześnie produkty z linii real haircare można łatwo włączyć do swojej codziennej pielęgnacji i używać zamiennie, w zależności od tego, jak włosy się zmieniają i co lubią najbardziej.

Z pielęgnacją włosów i skóry głowy jest dokładnie tak samo, jak z pielęgnacją twarzy. Aby była skuteczna i efektywna, trzeba być systematycznym i wsłuchiwać się w swoje potrzeby. O resztą zadbają już naturalne kosmetyki

- dodaje Ewelina Kwit-Betlej.

Naturalna formulacja HairGrow Mix

Nowe kosmetyki marki Resibo są bogate w składniki aktywne, które pozwalają uzyskać najlepsze efekty na różnych typach włosów. Marka opracowała autorską kompozycję roślinnych ekstraktów HairGrow Mix, na którą składają się ekstrakty z: owoców amli, jagód goji, neroli i alg Nori. Ta naturalna formuła wyjątkowo skutecznie wzmacnia i odżywia włosy.

Ważne, abyśmy zadbali o włosy również pod kątem równowagi PEH. To nic innego jak balans między proteinami, emolientami i humektantami. Proteiny mają za zadanie dbać o dobrą kondycję i trwałość łodygi. Emolienty tworzą okluzję i tym samym zapewniają ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Humektanty odpowiedzialne są za utrzymanie nawilżenia. Zachowanie równowagi między tymi składnikami będzie owocować pięknymi, elastycznymi i błyszczącymi włosami, dlatego warto ich szukać w naturalnych kosmetykach do włosów

- wyjaśnia Justyna Grzelak, trycholog i ekspertka marki.

  • A jest z czego wybierać, bowiem w linii real haircare zadebiutowało 6 produktów:
  • Deep Wash szampon mocno oczyszczający
  • Easy Breezy Wash codzienny szampon oczyszczający
  • Hair Recharger odżywka regenerująca
  • Shine Club odżywka wygładzająca
  • Waterlight odżywka nawilżająca
  • Safe & Sound serum na końcówki włosów

W tym, jak dobrać odpowiedni szampon i odżywkę, ma pomóc klientom szybki i intuicyjny test. Ta opcja dostępna jest na stronie: www.resibo.pl/test-haircare.