Sposoby na odprężenie - Aroma Home SPA Series

Stres, napięcie, szybkie tempo życia sprawiają, że potrzebujemy zwolnić i się zrelaksować. Coraz bardziej doceniamy aromaterapię. Piękne zapachy oddziałują na nasz nastrój, samopoczucie, zdrowie. Wykorzystajmy zatem zmysł węchu, by się lepiej czuć, sięgając po jedną z naturalnych świec z wosku sojowego Aroma Home SPA Series.

Do wyboru mamy cztery świece w minimalistycznym opakowaniu z czystego, prostego szkła. Sojowy wosk pali się bardzo długo, bo aż 35 godzin, nie uwalniając szkodliwych substancji, a bawełniany knot spala się spokojnym, miarowym płomieniem. Świece uwalniają piękne aromaty, które sprzyjają odprężeniu, uspokojeniu, poprawie nastroju.

Aroma Home Quiet Night SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego, której zapach relaksuje i uspokaja, gwarantuje zdrowy sen. Wystarczy zapalić ją wieczorem i zamknąć oczy. Otoczy cię piękny zapach sprzyjający wyciszeniu myśli i zmniejszeniu napięcia psychicznego. Świeca nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

· nuta głowy: miód, cytryna, bergamotka

· nuta serca: lawenda, rozmaryn, benzoes

· nuta bazy: mech dębowy, fasola tonka, drzewo cedrowe

Aroma Home Wake Me Up SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego o zapachu, który poprawia nastrój, dodaje energii i jest wspaniałym sposobem na rozpoczęcie pięknego dnia. Zapal ją po przebudzeniu, niech dom wypełni aromat dodający siły i optymizmu. Świeca nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

· nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, kardamon

· nuta serca: paczula, czarny pieprz, różowe jagody

· nuta bazy: wetyweria, benzoes, drzewo cedrowe

Aroma Home No Stress SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego, której zapach odgania stres, uspokaja i koi. Sprawia, że otacza nas ciepła i słodka atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi. Wystarczy zapalić ją po powrocie do

domu i pozwolić myślom swobodnie odpłynąć. Świeca nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

· nuta głowy: cytryna, gałka muszkatołowa, kolendra

· nuta serca: paczula, tuberoza, ylang-ylang

· nuta bazy: wanilia, drzewo sandałowe

Aroma Home Breathe SPA Series

Naturalna świeca z wosku sojowego, która roztacza piękny, czysty zapach skłaniający do zwolnienia obrotów i odpoczynku. Zapal ją zawsze wtedy, gdy czujesz podenerwowanie czy zmęczenie. Weź głębokie wdechy i poczuj jak napięcie odpływa. Świeczka nie uwalnia szkodliwych substancji, spala się czystym, spokojnym płomieniem.

· nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, mięta pieprzowa

· nuta serca: jaśmin, biała herbata

· nuta bazy: piżmo, mech morski, drzewo