Właśnie ruszył Program Mentoringowy Xbox skierownany do kobiet

Microsoft uruchomił Program Mentoringowy Xbox, a adresowany do dziewczyn, myślących o karierze w świecie gamingu. Jego celem jest wsparcie miłośniczek gier, ukierunkowanie ich ptencjalnej ścieżki zawodowej, a także znalezienie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Program Mentoringowy Xbox to międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym obok Polski biorą udział USA, Wielka Brytania i Irlandia, kraje DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Francja, Australia i Nowa Zelandia, Japonia, Korea Płd., Holandia i Szwecja.

Jego uczestniczki powalczą o możliwość indywidualnej sesji coachingowej, prowadzonej przez mentorkę. W kraju nad Wisłą będzie nią Kinga Wodzyńska, która od 12 lat zajmuje się komunikacją w branży gamingowej, zaś od 2 odpowiada za PR Bethesdy w Polsce. Jak sama mówi jest hardcorową gamerką, a gry to nieodłączna część jej życia. Dzięki temu realizuje swoje marzenie, aktywnie uczestnicząc w procesie tworzenia gier.

By wziąć udział w Programie dział należy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na jego na stronie i uargumentować jaki sposób umiejętności mentorki mogą pomóc danej uczestniczce w rozwoju w branży gamingowej.

Należy śpieszyć się, ponieważ zgłoszenia można nadsyłać jedynie do 23 maja.

Właśnie ruszył Program Mentoringowy Xbox skierownany do kobietWłaśnie ruszył Program Mentoringowy Xbox skierownany do kobiet materiały reklamowe

Właśnie ruszył Program Mentoringowy Xbox skierownany do kobietWłaśnie ruszył Program Mentoringowy Xbox skierownany do kobiet materiały reklamowe