SodaStream przedstawia Art - elegancki ekspres do gazowania wody w stylu retro

Wysokiej klasy ekspres do gazowania wody SodaStream Art zmienia przyrządzanie napojów gazowanych w sztukę. SodaStream - wiodąca marka produkująca saturatory do gazowania wody, wprowadza na rynek nowy produkt - SodaStream ART. Jest on częścią nowej generacji eleganckich ekspresów do gazowania wody.

Nowy ekspres jest wyposażony w dźwignię do nasycania, nawiązując tym samym do rzemieślniczego, klasycznego wzornictwa. SodaStream Art to urządzenie, które pozwala wytwarzać świeżą wodę gazowaną w domowym zaciszu, bez kupowania i dźwigania jednorazowych plastikowych butelek. Równie ważny jest fakt, że ekspres to po prostu piękny przedmiot, który nada każdej kuchni wyjątkowego retro-charakteru.

Zostań Art-ystą

Ekspres dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym. W zestawie znajduje się butelka bez BPA, przeznaczona do mycia w zmywarce.  Art jest wyposażony w innowacyjną, technologię Quick Connect, która umożliwia konsumentom komfortowe podłączenie butli z CO2 do ekspresu za pomocą jednego prostego kliknięcia.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Soda stream

Dźwignia do nasycania wody umożliwia użytkownikowi zostanie artystą w procesie tworzenia wyjątkowych napojów, idealnie pasujących do osobistego gustu autora.

Ekspres został już doceniony za swój niepowtarzalny design i funkcjonalność. Zdobył prestiżową nagrodę 2021 GOOD DESIGN® w uznaniu za jeden z najbardziej innowacyjnych i nowatorskich produktów gospodarstwa domowego oraz brązowy medal w prestiżowym konkursie Spark awards for design.

 

Wielkie wejście

W Polsce po raz pierwszy ekspres SodaStream Art został przedstawiony 11 maja podczas wernisażu, który odbył się w największym i najstarszym domu aukcyjnym - Desa Unicum. Saturator został zaprezentowany wśród innych dzieł sztuki. Wydarzenie uświetniła polska artystka - Małgorzata Jabłońska, która na oczach gości malowała jeden z saturatorów. Dzieło zostało przekazane na aukcję charytatywną organizowaną przez Desa Unicum.

SodaStream jest wiodącą marką produkującą saturatory do gazowania wody, należącą do koncernu PepsiCo. SodaStream umożliwia przygotowywanie wody gazowanej w domowym zaciszu, eliminując konieczność dźwigania ciężkich zgrzewek i zaśmiecania środowiska jednorazowym plastikiem. Jedna butelka SodaStream pozwala wyeliminować tysiące tych jednorazowych, a sam ekspres zapewnia świeżą wodę gazowaną zawsze wtedy, gdy mamy na nią ochotę, za jednym naciśnięciem przycisku i w wybranym stopniu nagazowania. Aby SodaStream jest wiodącą marką produkującą saturatory do gazowania wody, należącą do koncernu PepsiCo. SodaStream umożliwia przygotowywanie wody gazowanej w domowym zaciszu, eliminując konieczność dźwigania ciężkich zgrzewek i zaśmiecania środowiska jednorazowym plastikiem. Jedna butelka SodaStream pozwala wyeliminować tysiące tych jednorazowych, a sam ekspres zapewnia świeżą wodę gazowaną zawsze wtedy, gdy mamy na nią ochotę, za jednym naciśnięciem przycisku i w wybranym stopniu nagazowania. Aby dowiedzieć się więcej o SodaStream, odwiedź stronę sodastream.pl/pages/babelkowa-rewolucja i śledź SodaStream na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Soda stream