Opalanie z Ziają. Krótka opowieść o melaninie

Seria Sopot Sun to produkty przeznaczone do opalania oraz do pielęgnacji skóry po opalaniu. To kosmetyki, których stosowanie pomoże zapobiec poparzeniom słonecznym oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Seria Sopot Sun marki Ziaja zapewni doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, również podczas kąpieli, przedłuży trwałość opalenizny pogłębiając jej odcień oraz ujędrni i wygładzi skórę. Jeden z produktów jest wyjątkowo ciekawy, ponieważ ma on bezpośredni związek z melaniną (barwnikiem, który odpowiada za kolor naszej skóry i chroni DNA jej komórek przed uszkodzeniem pod wpływem promieniowania UV). Brzmi dosyć skomplikowanie, chociaż tak naprawdę, to sprawa jest prosta.

Aktywator opalania z tyrozyną i masłem kakaowym (bo o nim mowa) dzięki tyrozynie stymuluje produkcję melaniny i aktywuje naturalny proces opalania. Innymi słowy substancja aktywna zawarta w tym produkcie przyczynia się do równomiernej opalenizny i jednocześnie pobudza skórę do budowania własnej naturalnej ochrony przed promieniowaniem UV.

Aktywator opalania polecany dla każdego rodzaju skóry przed opalaniem, również w solarium.

  • Przyspiesza proces pojawiania się opalenizny pod wpływem działania promieni słonecznych.
  • Doskonale pogłębia brązowy koloryt skóry.
  • Intensywnie nawilża oraz zapobiega nadmiernej utracie wody.

Efekty?

  • Skóra szybko uzyskuje naturalny, brązowy odcień.
  • Jest doskonale odżywiona i bardziej elastyczna.