KREM ZA KREM - takiej akcji jeszcze nie było! Wymień swój obecny krem do twarzy na kultowy Divine Cream od Samarité

Tylko teraz najskuteczniejszy preparat nawilżająco-odmładzający, tak niezawodny, że okrzyknięty boskim, można otrzymać w prezencie. Wystarczy wysłać swój dotychczasowy krem do twarzy, a marka Samarité wymieni go na niekwestionowany bestseller - DIVINE CREAM. Brzmi jak bajka? Tak, to bajka, która dzieje się naprawdę.

Unikalny koncept kosmetyczny – marka Samarité – to pradawne receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie, które zostały połączone z najnowocześniejszą technologią. Przełomowe, inteligentne formuły spełniają wymogi współczesnych kobiet i mężczyzn: są przyjemne w stosowaniu, szybko się wchłaniają, gwarantują skuteczność tu i teraz oraz długo utrzymują się na skórze nie obciążając jej. Działają dokładnie tam, gdzie skóra ich potrzebuje i dokładnie tak, jak tego potrzebuje. 5 produktów wystarczy, aby zaspokoić wszystkie potrzeby każdej skóry. A jednym z nich jest Divine Cream, który teraz można otrzymać w prezencie w zamian za swój krem do twarzy.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Samarite

Co zrobić, aby otrzymać Divine Cream w prezencie?

Akcja „KREM ZA KREM" trwa w dniach 1.06.- 16.06.2022 i  każda osoba może wziąć w niej udział tylko raz. W tym okresie wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej i w ciągu 48 godzin od tego momentu wysłać na wskazany w regulaminie adres swój obecny krem do twarzy. Może być pełny, częściowo zużyty, bądź zużyty do końca, ale ważne, by jego cena regularna wynosiła minimum 80 PLN. W ciągu 7 dni od wysłania swojego obecnego kremu do twarzy, Samarité wymieni go na kultowy Samarité Divine Cream o wartości 149,99 PLN . Brzmi jak bajka? Bo to jest bajka – i to z happy-endem!

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Samarite

Divine Cream – jeszcze nie wiesz, że go pragniesz!

Podobno przyzwyczajenie to druga natura człowieka. Potwierdzenie tych słów często widać właśnie w kontekście pielęgnacji, gdy stosujemy produkty nie dlatego, że świetnie działają, ale dlatego, że… są. Odruchowo kupujemy to samo obawiając się o skuteczność nowości lub pozostajemy przy swoich wyborach z przyzwyczajenia. Teraz jest szansa, by „przedstawić" skórze DIVINE CREAM od Samarité –  niesamowity kosmetyk, który zawiera 33 cenne naturalne ekstrakty, 93% składników pochodzenia naturalnego, 0% olejów, 0% kontrowersyjnych składników i sztucznych substancji zapachowych.

Divine Cream jest lekki jak krem na dzień, bogaty jak krem na noc i odżywczy jak krem pod oczy. Idealnie poprawia kondycję skóry i ją odmładza, dogłębnie i długotrwale nawilża przez 48 h, redukuje zmarszczki,  wyraźnie liftinguje, natychmiastowo wyrównuje koloryt, nadając skórze zdrowy wygląd. Wzmacnia naczynka oraz skutecznie łagodzi podrażnienie i zaczerwienia, zmniejsza opuchnięcia i cienie pod oczami. Divine Cream może być stosowany do każdego rodzaju skóry, nawet tej wymagającej: suchej, tłustej, mieszanej, wrażliwej. Rekomendowany dla skóry wymagającej odmłodzenia, zagęszczenia i ujędrnienia. Zmagającej się ze zmarszczkami, przebarwieniami, naczynkami, trądzikiem, także różowatym oraz podrażnieniami. Akcja „KREM ZA KREM" to doskonała okazja, by poznać go bliżej i przekonać się, dosłownie, na własnej skórze, że Samarité to obietnica, która zawsze się spełnia.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy Samarite