Gdzie warto wybrać się podczas GinWeeka?

Moda na gin rozkwita w polskich barach! Już od 1 do 19 czerwca Goście będą mogli skosztować zestawu modnych koktajli w festiwalowej cenie 39 zł za 2 koktajle. Rezerwacji można dokonywać już teraz na stronie https://restaurantclub.pl/ginweek. Wciąż zastanawiacie się, gdzie wybrać się podczas Festiwalu? Oto kilka propozycji!

Steam Bar | Warszawa

Steam Bar to nietuzinkowe miejsce znajdujące się w centrum Warszawy. Kusi niezwykłym wnętrzem w stylu steampunk, który przeniesie Gości w sam środek epoki wiktoriańskiej. Barman uraczy odwiedzających klasycznym koktajlem Beefeater London Dry Gin z tonikiem oraz nieco bardziej rozbudowaną kombinacją ginu Beefeater z gimletem i rieslingiem, z dodatkiem rumianku i limonki. Jeśli marzy Wam się podróż w czasie z kieliszkiem koktajlu w ręce, to Steam Bar będzie idealnym wyborem!

Hilo Bistro & Bar | Kraków

Hilo Bistro & Bar to miejsce znajdujące się na krakowskim Kazimierzu. Wystrój GinBaru przeniesie Was na słoneczną hawajską plażę. Barman z okazji trwającego Festiwalu wyczaruje dla Was koktajl na bazie ginu Beefeater z dodatkiem toniku. Drugą propozycją z zestawu jest Beefeater London Dry Gin macerowany w liściach limonki z dodatkiem orszady, ogórkowego kordiału i różanej sody.

Może Gin Chill | Poznań

Może Gin Chill to miejsce, gdzie Goście będą mogli skosztować wspaniałych ginowych koktajli, ale także zamówić pyszne tapasy oraz desery. Barman specjalnie na GinWeek skomponował zestaw 2 koktajli w ziołowej, orzeźwiającej odsłonie. Pierwszą propozycją z festiwalowego menu jest koktajl na bazie ginu Beefeater z dodatkiem toniku. Druga propozycja Smash This Brasil zdecydowanie wprawi Gości w wakacyjny klimat. To twist składający się z ginu Beefeater z dodatkiem świeżej bazylii, soli morskiej, oliwy z oliwek, limonki, brazylijskiego różowego pieprzu oraz odrobiny słodyczy. Brzmi kusząco?

Ovo Bar & Restaurant | Wrocław

To eleganckie miejsce, zlokalizowane w sąsiedztwie wrocławskiego Starego Miasta. Jego nastrojowe, jasne wnętrze oraz festiwalowe menu skusi wszystkich amatorów koktajli do spędzenia tam najbliższych czerwcowych wieczorów. Barman uraczy Wasze kubki smakowe trunkami na bazie Beefeater London Dry Gin w dwóch wersjach. Pierwsza dla tych lubiących nieco bardziej klasyczne klimaty, czyli gin Beefeater z tonikiem. Wersja druga, mocno kwiatowa, to gin infuzowany kwiatami klitorii z syropem lawendowym, sokiem z cytryny oraz dodatkiem prosecco. Czujecie się oczarowani?

Tres Toros | Warszawa

To klimatyczny GinBar zlokalizowany w miejscu z duszą, czyli Elektrowni Powiśle. W historycznych murach oczaruje Was nie tylko atmosfera tego miejsca, ale również wspaniałe ginowe koktajle. Tres Toros proponuje Gościom cytrusowe orzeźwienie na ciepłe czerwcowe dni. Pierwszy koktajl to kombinacja Beefeater London Dry Gin, toniku oraz cytrusów. Druga opcja w zestawie to bomba smaków składająca się z Beefeater London Dry Gin, Lillet Blanc, likieru pomarańczowego, soku z limonki oraz białka. Brzmi jak idealny plan na spotkanie ze znajomymi!

  • Nie czekaj! Daj się zaczarować – rezerwuj zestawy koktajlowe w topowych GinBarach w promocyjnej cenie 39 zł!
  • UWAGA! Festiwal jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia – weryfikacja przy rezerwacji.
  • Daty Festiwalu: 1-19 czerwca 2022 r.
  • Rezerwacje: https://restaurantclub.pl/ginweek
  • Lokalizacje: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław