Na plażę i nie tylko! Triumph troje kąpielowe SS22

Od pikniku w parku, koktajlu po pracy, aż po grill ze znajomymi - stroje kąpielowe są tak uniwersalne w swoim stylu i wzornictwie, że będą Ci służyć nie tylko na plaży.

Wracając z plaży do miasta

Jeśli zaczęłaś już myśleć o lecie i wakacyjnym kalendarzu spotkań, to idealny moment, abyś zaplanowała również ważny element swoich codziennych stylizacji, czyli strój kąpielowy - zacznij traktować go jak perfekcyjny, letni dodatek.

Stworzone na słoneczne dni

Wierzymy, że poczucie komfortu to nieodłączny element mody – niezależnie od sezonu. Nasze stroje kąpielowe zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać wilgoć z dala od skóry – możesz czuć się zarówno komfortowo i przewiewnie, jak i stylowo.

Połącz to z doskonałym dopasowaniem i wsparciem, którego oczekujesz od bielizny, a będziesz idealnie przygotowana na lato! Stylowe, wspierające i wyjątkowo wygodne - nasze stroje kąpielowe stworzyliśmy z myślą o każdym kształcie  ciała i wszystkich możliwych okazjach. Co więcej kostiumy kąpielowe na sezon SS22 zostały stworzone z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu poczujesz komfort nie tylko na ciele, ale także wewnętrzny spokój o środowisko.   

#ComfortYourWay