Prezent Last Minute na Dzień Ojca

Do Dnia Ojca pozostało kilka dni, dlatego jeśli jeszcze nie macie prezentu dla taty, warto wybrać najlepsze rozwiązanie. Chcecie wręczyć tacie coś wyjątkowego i trafionego, a przy okazji nie powielać pomysłów z poprzednich lat? Super Prezenty przychodzą na ratunek z szeroką ofertą wyjątkowych voucherów na przejazdy sportowymi samochodami po ulicach największych miast w całej Polsce.

Każdemu fanowi motoryzacji zapewne marzyło się nie raz, aby móc przejechać się sportowym samochodem. Na co dzień większość z nich nie ma takiej możliwości, a superszybkie auta podziwiają jedynie na filmach czy podczas zawodów Formuły 1. Super Prezenty, wraz ze swoją ofertą voucherów motoryzacyjnych, umożliwiają nam spełnienie tych marzeń! Starannie wyselekcjonowana kolekcja voucherów na stronie www.superprezenty.pl to zbiór ofert na przejażdżki jednymi z najbardziej luksusowych i pożądanych samochodów na rynku – w tym Ferrari F360 Modeną czy Lamborghini Gallardo.

Vouchery od marki Super Prezenty to gwarancja trafionego upominku. Oferowane przejazdy nie odbywają się na torach wyścigowych, a po ulicach wybranych miast, takich jak Warszawa, Katowice czy też Łódź, dzięki czemu każdy tata będzie mógł poczuć się przez chwilę jak prawdziwy VIP. Obdarowana osoba będzie mogła pod okiem specjalisty przejechać się za kierownicą jednego z dwóch superszybkich samochodów dowolnie wybraną trasą i doświadczyć prawdziwie niepowtarzalnych emocji. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia wariantu jazdy z nagraniem, tak by tata mógł wracać do tego dnia nie tylko wspomnieniami.

Połączenie adrenaliny i luksusu? Właśnie takich wrażeń dostarczymy tacie, wręczając mu voucher na przejazd Ferrari F360 Modeną. 400 koni mechanicznych, możliwość jazdy prawie 300 km/h i rozpęd do 100 km/h w niecałe 4,3 sekundy. Lamborghini Gallardo oferuje zaś aż 560 koni mechanicznych i rozpęd do setki w zaledwie 3,7 sekundy. Przejazdy odbywają się w kilku wersjach czasowych, ale nawet 8 minut wystarczy, by przekonać się, na co stać te włoskie maszyny. Należy jednak pamiętać, że jazda odbywa się po mieście, więc każdego kierowcę obowiązują zasady ruchu drogowego. Cały przejazd to gwarancja nie tylko dobrej zabawy, ale także bezpieczeństwa.

Vouchery Na przejazdy Ferrari i Lamborghini ważne są przez rok od ich otrzymania. Wręczając tacie tak wyjątkowy prezent zaskoczymy go nietuzinkowym upominkiem, który będzie mógł zrealizować w dowolnym czasie. Z okazji Dnia Ojca podarujmy naszym tatom niezwykłe wrażenia i prawdziwie niezapomniane chwile.