Zapplanuj swoje włosy- innowacyjna aplikacja mobilna OnlyBio Stories

OnlyBio, ekspert od świadomej pielęgnacji włosów, stworzył innowacyjną aplikację mobilną, która umożliwia zbudowanie i zaplanowanie swojego indywidualnego programu pielęgnacji włosów. OnlyBio Stories to pierwsza taka aplikacja na polskim rynku beauty.

Zapplanuj swoje włosy!

OnlyBio Stories to pierwsza w Polsce aplikacja, która umożliwia zaplanowanie pielęgnacji włosów na każdy dzień. Każdy plan został opracowany z najwyższą starannością, tak aby najlepiej pomóc dbać o skórę głowy i włosy oraz osiągnąć cele pielęgnacyjne. Żaden rytuał ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy OnlyBio

Śmiało mogę powiedzieć, że OnlyBio Stories to aplikacja, która zawojuje rynek pielęgnacji włosów. Zależało nam aby to narzędzie, które możemy mieć zawsze przy sobie w swoich telefonach, było po pierwsze praktyczne i wygodne dla każdej osoby, która zaczyna lub ma już większe doświadczenie w pielęgnacji skóry głowy i włosów. A po drugie chcemy, aby klientki dzieliły się z nami swoimi włosowymi historiami, zdjęciami, filmikami, pokazywały jak ich świadoma pielęgnacja i ułożony plan zmienia ich włosy, bo to one właśnie tworzą OnlyBio stories. Aplikacja jest absolutnie dla wszystkich. Po jej zainstalowaniu już nie zapomnisz, co kiedy stosować i co stosowałaś. Wszystko masz w jednym miejscu. -mówi Marta Iwanowska-Giler Brand Manager OnlyBio.life.

Tysiące planów pielęgnacyjnych

Eksperci OnlyBio wiedzą, że każdy z nas jest inny i to, co daje świetne efekty u jednej osoby, u drugiej może dawać gorsze rezultaty. Dlatego tak ważne jest obserwowanie swoich włosów i słuchanie swojego ciała. Najczęściej plan będzie rekomendował więcej niż jeden produkt z danej kategorii (aby zobaczyć kolejne propozycje wystarczy przesunąć palcem w lewo).

Dzięki temu w sytuacji, gdy pierwszy z podpowiadanych produktów się nie sprawdzi, będzie do wyboru jeszcze kilka opcji. Oprócz tego, marka zadbała także o możliwość dodawania własnych produktów. Można to zrobić wchodząc w zakładkę „Półka" i klikając (w prawym górnym rogu) przycisk dodaj produkt. System poprosi o zdjęcie i nazwę produktu oraz dodanie go do odpowiedniej kategorii. Na skutek tego działania własny kosmetyk pojawi się w planie w odpowiednich miejscach.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy OnlyBio

Baza wiedzy

OnlyBio Stories to także obszerna baza wiedzy z zakresu świadomej pielęgnacji włosów. Jeśli dopiero zaczynasz swoją pielęgnację to tutaj poznasz podstawy i dowiesz się np.  co to jest OMO, jak poprawnie myć włosy metodą OMO, jaką wybrać do niej odżywkę, czy wszystko olejowaniu. A jeśli już macie swoje doświadczenia i opanowaliście podstawy, też znajdziecie coś dla siebie. Eksperci marki podpowiadają, jak uratować spalone włosy, czy jak i po czym rozpoznać przeproteinowanie włosów. A dla osób posiadających włosy kręcone, marka przygotowała dużo ciekawostek i praktycznych porad jak o nie dbać i wyciągać skręt.

Materiał reklamowyMateriał reklamowy OnlyBio

Dobra zabawa a nie przykry obowiązek

Pewnie każdy z nas chciałby mieć najpiękniejsze i najzdrowsze włosy. Nie wpadnijmy jednak w pułapkę, w której to nasza pielęgnacja staje się da nas przykrym obowiązkiem. Lepiej, aby była to świetna zabawa, która przy okazji daje niesamowite efekty. Dlatego też w sytuacji, w której czujesz, że masz mniej czasu czy sił pamiętaj o możliwości zmiany planu mycia włosów i dodatkowych rytuałów, redukując czas jaki poświęcasz na pielęgnację. Działanie takie możesz wykonać wchodząc w zakładkę „Plan", klikając w prawym górnym rogu ikonkę informacji i naciskając przycisk „Stwórz nowy plan". System przekieruje do początkowej ankiety i voilà!

Pobierz aplikację i ciesz się pięknymi włosami. Szukaj 30% rabatu na kosmetyki dostępne na www.onlybio.life ukrytego w mailu z kodem weryfikacyjnym, który dostaniesz do rejestracji w aplikacji #onlybiostories.

Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play oraz App Store.

https://play.google.com/store/apps/details?id=life.onlybio.stories

https://apps.apple.com/us/app/onlybio-stories/id1625287081?platform=iphone

Materiał reklamowyMateriał reklamowy OnlyBio