Nowa, letnia propozycja od Subway - Signature Wrap oraz sałatka z podwójnym tuńczykiem i serem

Nowa, letnia propozycja Subway jest dostępna już w ofercie wszystkich restauracji w Polsce. Lekki Signature Wrap oraz sałatka z podwójnym tuńczykiem i serem to wysokoproteinowe posiłki, które świetnie sprawdzą się na słoneczne lato, zaspokoją głód, dodadzą energii do działania a - przede wszystkim - stanowią doskonałą alternatywę dla Subów z tradycyjnego pieczywa.

Restauracje SUBWAY® słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem. Sandwicze komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, układanych na świeżo wypiekanym pieczywie. Przez lata ten wyjątkowy koncept zyskał miłośników na całym świecie.

Dziś Subway® wprowadza do swojej oferty nową propozycję – lekką, idealną na wakacyjne dni, która bazuje na podwójnych porcjach tuńczyka oraz sera, a co za tym idzie - jest wysokoproteinowa i dodaje energii do działania. Ważne dla Subway® było to, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom, tych wszystkich, którzy nie zawsze mają czas na przygotowywanie posiłków w domu, ale jednocześnie chcieliby zachować umiar w swoich dietach i nie spożywać tylko wysokowęglowodanowych i wysokotłuszczowych dań „na mieście". Umiar oraz równowaga w diecie są równie ważne jak te, które są związane z rozwojem i harmonią naszego wnętrza.

Wrapy to idealny zamiennik tradycyjnego pieczywa. Przygotowany w Subway® Signature Wrap to cienki zawijany, pszenny placek z pomidorami i bazylią. W środku znajdziemy mix podwójnego tuńczyka z majonezem, o wyjątkowo kremowej konsystencji. Rozpływający się w ustach smak tuńczyka przełamują oliwki z papryczkami jalapeño. Ten lekko ostry smakowy akcent łagodzą podwójny ser cheddar i mozzarella.

Lżejszą alternatywą dla wrapa, jest równie smaczna sałatka, której bazą jest także podwójny tuńczyk oraz sery mozzarella i cheddar. To propozycja bez dodatkowego glutenu za to z chrupiącą papryką, cebulą i pieprzem. Tak skomponowane nowe dania w Subway® z podwójną dawką protein są doskonałą propozycją na mały lub duży głód, ponadto sprzyjają też dbaniu o równowagę w codziennym żywieniu.

Składniki Subway® Signature Wrap: bazyliowo-pomidorowy pszenny wrap, podwójna porcja tuńczyka, majonez, podwójny ser cheddar i mozzarella, sałata, pieprz, cebula, papryczki jalapeño, oliwki, ziarenka pieprzu.Wrap 318g, w tym: węglowodany 52g, białko 36g, tłuszcze 33g – total 652 kcal.

Składniki Subway® Signature Salad: sałata, papryka, podwójna porcja tuńczyka, majonez, podwójny ser cheddar i mozzarella, pieprz, cebula, papryczki jalapeño, oliwki, ziarenka pieprzu. Sałatka 325g, w tym: węglowodany 10g, białko 31g, tłuszcze 28g – total 407kcal.