Karta z moCCCą pomagania - kup kartę podarunkową i wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem wesprzyj potrzebujące dzieci, aby miały lepszy start w nowym roku szkolnym

Grupa CCC wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem ruszyła ze wspólną akcją charytatywną "Karta z moCCCą pomagania". Przez kolejne trzy tygodnie, we wszystkich sklepach stacjonarnych CCC w Polsce Klienci będą mogli zakupić karty podarunkowe i wrzucić je do specjalnie przygotowanych pojemników w strefie kas. Wszystkie karty za pośrednictwem PCK trafią do potrzebujących dzieci na rzecz wsparcia ich startu w nowym roku szkolnym. Akcja potrwa do 11 września.

- Obecnie tysiące polskich rodzin boryka się z problemem brakujących środków do życia. Przygotowanie dzieci do startu w nowy rok szkolny jest wydatkiem, na który wiele z nich nie może sobie pozwolić. Dlatego wraz z Grupą CCC podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu wspólnej akcji, której celem jest wsparcie dzieci z potrzebujących rodzin. Dzięki wsparciu klientów CCC, przekażemy karty podarunkowe, które będą mogły zostać wykorzystane na dofinansowanie zakupu obuwia przed powrotem do szkoły. W ten sposób chcemy wspólnie odciążyć domowe budżety potrzebujących rodzin. Zapraszamy do włączenia się w naszą wspólną akcję - to małe gesty, które przyczyniają się do osiągania wielkich celów - mówi Małgorzata Szukała, Kierownik Działu Promocji i Pozyskiwania Dochodów w Polskim Czerwonym Krzyżu.

- Poprzez współpracę z Polskim Czerwonym Krzyżem i organizację akcji „Karta z moCCCą pomagania" pragniemy umożliwić naszym Klientom włączenie się w realną pomoc. Każda karta to 20 złotych, które mogą być przeznaczone na zakup obuwia. To mały, ale cenny gest, który pomnożony kilkuset-krotnie w ramach ogólnopolskiej akcji ma szansę umożliwić dobry start w nowy rok szkolny wielu dzieciom – mówi Agnieszka Kępińska-Sadowska, Dyrektor Zarządzająca Pionu Komunikacji Korporacyjnej i Zrównoważonego Rozwoju w Grupie CCC.

Akcja "Karta z moCCCą pomagania" prowadzona jest od 16 sierpnia do 11 września we wszystkich sklepach CCC w Polsce. W ramach akcji Klienci mogą zakupić dowolną liczbę kart podarunkowych o wartości 20 zł. Każde dziecko z potrzebującej rodziny otrzyma wsparcie w postaci trzech kart o łącznej wartości 60 zł. Karty podarunkowe za pośrednictwem PCK trafią do najbardziej potrzebujących dzieci.

Regulamin oraz informacje o akcji „Karta z moCCCą pomagania" dostępne są w sklepach stacjonarnych CCC – lista sklepów. Więcej informacji na https://corporate.ccc.eu/