1664 Blanc promuje młodych artystów. Event 3 Talentów w Concept Bar marki

To, co #nieoczywiste, sprzyja artystom. W ubiegły poniedziałek nowa, kobaltowa przestrzeń marki 1664 Blanc przy ulicy Marszałkowskiej 32 stała się mecenatem prac młodych talentów, wskazanych przez ambasadorów marki: Karlę Gruszecką, Łukasza Jemioła i Macieja Musiałowskiego.

1664 Blanc Concept Bar to Instagram friendly, #nieoczywiste miejsce na imprezowej mapie miasta, o niespotykanym designie i atmosferze. To nowa jakość wspólnie spędzanego czasu oraz idealna oprawa dla energetycznych spotkań. Na miejscu można sprawdzić efekty współpracy z polskimi markami: Ania Kuczyńska, Sirene Eyewear, czy Mo61 Perfume Lab, które przygotowały serie dodatków inspirowanych estetyką 1664 Blanc. Ale to nie wszystko. Przeżyć dostarczają również wydarzenia specjalne w gronie artystów, ludzi z mediów i świata lifestyle’u. Pierwsze z nich odbyło się w ubiegły poniedziałek.

3 (nieoczywiste) Talenty

W trakcie Eventu 3 Talentów, zaproszeni goście poznali nieoczywiste odkrycia młodych artystów, wytypowanych przez ambasadorów 1664 Blanc. Karla Gruszecka, Łukasz Jemioł i Maciej Musiałowski wcielili się w rolę mecenasów sztuki, a ich zadaniem było odkrycie nowych, nieoczywistych talentów.

Event 3 talentów to projekt wyjątkowy i ważny – promuje młodych artystów, który mogą trafić do szerszej publiczności, ale także kultywuje kreatywność i na pewno dodaje motywacji innym twórcom. Ogromną zaletą tego wydarzenia jest także różnorodność przedstawionych prac i dziedzin sztuki. Mam nadzieję, że takich projektów pojawi się więcej!

- mówi Karla Gruszecka.

Każdy z wybranych twórców miał okazję zaprezentować swoje dzieła szerszej publiczności podczas eventu w Concept Barze 1664 Blanc. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się: artysta Robert Kuta, filmowiec i rysownik Ivan Bambalin oraz malarz Patryk Paliwoda. Ich prace, m.in. instalację z ubrań w wykonaniu Roberta Kuty można było podziwiać w kameralnej, designerskiej przestrzeni baru.

Wydarzenie było jednocześnie otwarciem serii eventów lifestylowych, które przez kolejny miesiąc będą miały miejsce w insta-friendly przestrzeni przy ulicy Marszałkowskiej 32.