Celebruj z marką LUSH Diwali 2022

Zainspirowani jasnymi kolorami i tradycjami Diwali przedstawiamy limitowaną serię, aby uczcić Festiwal Świateł. Dzięki talentowi pracowników firmy LUSH, którzy obchodzą to święto, powstała wyjątkowa gama produktów. Asortyment obejmuje pomysły na prezenty dla bliskich oraz pachnące i kolorowe kosmetyki, które pozwolą cieszyć się świętem Diwali.

"Praca nad serią Diwali była wspaniałym doświadczeniem! Nasza grupa fokusowa zebrała się, aby omówić, w jaki sposób każdy z nas obchodzi Diwali i co to dla nas oznacza. Na tym oparliśmy pomysły na nasze produkty: jasne, kolorowe i zabawne – wszystkie te słowa przywodzą na myśl Diwali! Odbyliśmy wiele sesji, podczas których połączyliśmy pomysły, a nasi wspaniali wynalazcy produktów ożywili je! Każdy produkt opowiada historię o tym, jak rodziny wszystkich wyznań na całym świecie spotykają się, aby świętować Diwali. Niezależnie od tego, czy je obchodzisz, czy nie, ta seria jest dla każdego!" tłumaczy Janvi Parekh, Członek Grupy Fokusowej Diwali.

Nowy żel pod prysznic Mango (90,50 zł/250 ml) z limitowanej edycji jest pełen świeżego soku z mango i zawiera naturalnie złuszczające enzymy, dzięki którym skóra będzie gotowa na świętowanie. Napar z kardamonu dodaje ciepła, a mleczko kokosowe działa kojąco na skórę i zatrzymuje w niej wodę, aby była miękka i elastyczna.

żel pod prysznic Mangożel pod prysznic Mango fot. materiały promocyjne

Bomba do kąpieli Rangoli Dreams (35,90 zł/sztuka) uwalnia wirujące kolory i odgłosy podobne do fajerwerków, dzięki strzelającym cukierkom. Delektuj się zapachem dekadenckiej, kwiatowej róży i kardamonu.

Bomba do kąpieli Rangoli DreamsBomba do kąpieli Rangoli Dreams fot. materiały promocyjne

Rozpromień obchody święta Diwali z prezentem zaprojektowanym przez londyńską ilustratorkę Sneha Shanker. W zestawie prezentowym Light Up The World (105 zł) znajdują się dwa produkty, które ukoją Twoją skórę i pozwolą jej lśnić: żel pod prysznic Mango i balsam do ciała Karma Kream.

Dla tych, którzy chcą się wykazać, powstał zestaw DIY Rangoli Dreams, który będzie dostępny od października. Taki zestaw będzie idealnym prezentem dla tych, którzy chcą zrobić własną bombę do kąpieli. Z każdego zestawu powstają trzy Rangoli Dreams. The Light Within Us Knot Wrap (36,50 zł) został zaprojektowany przez Sneha Shanker. Jest ona niezależną ilustratorką i projektantką marek, obecnie mieszkającą w Londynie. Jej kolorowy styl jest inspirowany bogactwem jej własnej południowoazjatyckiej kultury.

Tkanina wykonana jest z przetworzonych plastikowych butelek. Wykorzystaj chustę ponownie, aby podarować produkty bez opakowań, jako szalik lub akcesoria.The Light Within Us Knot Wrap.  "Diwali/Deepavali jest obchodzone od tysiącleci w ramach różnych religii i kultur. Rodziny i przyjaciele spotykają się, zakładają nowe ubrania, dzielą się słodyczami i innymi domowymi przysmakami, zapalając diyas. Pomyślałam, że ważne jest, aby zwrócić naszą uwagę na główną ideę, że to światło dobroci i obfitości istnieje w każdej istocie. Rozpoznajmy je i uczcijmy" mówi artystka, Sneha Shanker.