Pokaz kolekcji JEMIOL x ICELAND AW 22/23

Dwudziestego drugiego września w Gama Concept w Centrum Praskim Koneser odbył się pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła - JEMIOL x ICELAND AW 22/23. Zgromadzeni goście mogli podziwiać najnowsze propozycje projektanta na obecny, jesienno-zimowy sezon. Na wydarzeniu oczywiście nie zabrakło przedstawicieli mody, dziennikarzy, gwiazd uwielbiających modne stylizacje i trendsetterów.

Kolekcja JEMIOL x ICELAND to dzikość, spektakularność i kontrastowość. Surowe, minimalistyczne formy przełamane odważnymi dodatkami. Widzimy też kontrasty w doborze tkanin – mamy szlachetne jedwabie łączone z wełną jagnięcą czy kaszmir z jeansem, a nawet z cekinami. W takim duchu kontrastów i surowości przygotowano też cały pokaz kolekcji w reżyserii Waldemara Szymkowiaka.  

Warto również zaznaczyć, że istotnym elementem przygotowującym modelki do pokazu była przedmakijażowa pielęgnacja skóry. Odżywiona, nawilżona i stonizowana cera ze świetlistym zdrowym połyskiem to efekt, jaki uzyskano dzięki kosmetykom Miya Cosmetics.  

To dla mnie wieczór pełen emocji. Pozytywnych emocji, oczywiście. Bardzo cieszę się, że udało nam się stworzyć wszystko tak, jak czuję – mówi Łukasz Jemioł. 

Kolekcja dostępna na www.jemiol.com.