ODLICZAJ DNI DO ŚWIĄT Z KALENDARZEM ADWENTOWYM RITUALS

Rituals Cosmetics przestawia trzy niezwykłe kalendarze adwentowe. Adwent to nie tylko tradycja, ale też wyjątkowy czas pełen radosnych momentów, którymi możemy dzielić się z bliskimi. Każdy dzień odliczania do Świąt Bożego Narodzenia możemy traktować jako wspólną celebrację, ciesząc się z każdego nowego okienka kalendarza, w którym czeka zamknięty prezent. Odliczaj czas do świąt i odkrywaj 24 cudowne niespodzianki.

W intensywnym okresie przygotowań do Świąt warto na chwilę zwolnić i docenić to, co dzieje się dookoła nas. Zatrzymaj się i zastanów nad kończącym się rokiem oraz tym, czego pragniesz w tym, który nadchodzi. Kalendarz adwentowy został stworzony, by zaskakiwać i dawać radość przez 24 magiczne dni odliczania do Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej o Rituals Cosmetics 

Rituals Cosmetics to marka oddana idei zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia w świecie luksusowych produktów beauty. Umieszczając w jednym portfolio kosmetyki do kąpieli, do pielęgnacji ciała oraz produkty do domu, Rituals proponuje klientom nowy styl życia polegający na zamianie codziennych rytuałów w chwile warte zapamiętania. Każdy produkt jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach. Poprzez szerokie portfolio produktów Rituals do naturalnej pielęgnacji ciała i skóry, zapachów do domu, oraz odzieży home wear, klienci mogą wzbogacić swoje życie o chwile dobrego samopoczucia. Firma Rituals powstała w 2000 roku w Amsterdamie i od tego czasu została uznanym światowym ekspertem w branży w ponad 36 krajach, w metropoliach, takich jak Londyn, Paryż, Hongkong czy Nowy Jork, posiadając łącznie ponad 900 sklepów, 3000 punktów w ramach shop-in-shop oraz 5 obiektów spa. Dzięki podejściu opartemu o trzy filary: Czystość, Świadomość i Troskę, (Clean, Conscious and Caring) Rituals została dumnym posiadaczem certyfikacji B CorporationTM. Marka jest oddana temu, by nieustannie ulepszać swój wpływ w kwestiach społecznych i środowiskowych – główne założenia to składy w 90% pochodzenia naturalnego oraz opakowania, które będą się nadawały do ponownego napełnienia i/lub recyklingu, czy wykonane z materiałów z recyklingu. Ponadto, Rituals z zapałem wspiera 3 fundacje. Marka Rituals chce być prekursorem wśród luksusowych brandów, który udowodni, że piękno i dobre samopoczucie mogą iść w parze ze zrównoważonym rozwojem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rituals.com