MAKO. Ponadczasowy karmel

Karmel to jeden z tych kolorów, które nie wychodzą z mody. Idealnie łączy się zarówno z monochromatycznymi stylizacjami, jak i z tymi bardziej odważnymi kolorystycznie. Szczególnie w nadchodzącym sezonie karmelowe dodatki będą świetnym uzupełnieniem jesiennych looków.

Niezawodną propozycją na chłodniejsze dni będzie otulająca nie tylko kolorem ciepłego karmelowego brązu, ale również grubą wełną, pluszowa wersja kultowej torby "chmurki". W dotyku miękka i delikatna niezwykle stylowa i równocześnie praktyczna - w zestawie posiada wymieniane paski o różnej długości, które można dostosować w zależności od potrzeby.

Kolejnym pomysłem na karmelowy dodatek może być niezawodna torba typu shopper z subtelnym dekoracyjnym detalem. Praktyczna i pojemna. Posiada usztywniane dno, które pozwala utrzymać stabilną formę torebki. Bez wątpienia doda unikatowego charakteru każdej stylizacji.

Przy karmelowej selekcji trudno pominąć kultową baguette bag, która oprócz klasycznej czerni występuje również w kolorze karmelu. Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo pojemna, dzięki czemu może być idealną torebką na co dzień.

Na koniec - jednyna taka, praktyczna, stylowa, ponadczasowa - hobo. Ta torebka jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy przede wszystkim cenią sobie funkcjonalność i wygodę. Większa wersja klasycznego modelu hobo sprawdzi się jako idealna torebka do pracy.