BIG BOARD SHOW - ekscytująca premiera nowego dania BIG SUB z klopsikami w sosie Marinara

Premiera wprowadzenia nowego dania do oferty Subway odbyła się 13 października 2022 roku w nietypowej lokalizacji. Aby pokazać specjalnie przygotowany BIG BOARD SHOW, organizatorzy zaprosili wszystkich gości do AVE PARK - modnego parku skateboardowego w Warszawie. To tam odbyła się prezentacja nowego dania Subway - BIG SUB z klopsikami w sosie Marinara. Wyjątkowa propozycja, dostępna już we wszystkich restauracjach w całej Polsce, zaspokoi nawet największy głód!

BIG SUB z klopsikami w sosie Marinara i BIG BOARD SHOW to idealne połączenie nawiązujące do wielkości premierowego Suba. Długi, trzydziestocentymetrowy, smakowity posiłek przyrządzony na ciepło może być z łatwością traktowany jako danie obiadowe, zwłaszcza że jest połączeniem słynnych na całym świecie klopsików w sosie Marinara z dowolnie wybranym pieczywem wypiekanym w Subway®. 

Dla tej smacznej nowości wszyscy goście zebrali się, by podziwiać popisy tancerzy, longboardzistek i niesamowite tricki na desce w wykonaniu Tomasza Ziółkowskiego. Cały pokaz wyreżyserowała Anna Jujka, znana wszystkim z telewizyjnego programu „Got to Dance". Pyszne propozycje od Subway® były rozwożone przez profesjonalne kelnerki na wrotkach, które idealnie wpisały się w klimat proponowany przez organizatorów. 

Subway Big Board Show była to uczta nie tylko dla podniebienia, ale i dla oka. Taniec, deskorolka i longboard doskonale łączyły się i tworzyły smaczną całość niczym przenikające się składniki Big Suba – mówi Anna Jujka, choreografka pokazu. 

 Było wyjątkowo, ekscytująco i oczywiście smacznie, a wszystko to dzięki nowości dostępnej już dla każdego w restauracjach Subway®. 

Składniki BIG SUB w Subway®: 

  • Długa wersja 30 cm – 8 klopsików z mielonego mięsa wieprzowego, marynowanego przez dwa dni w sosie Marinara, ser mozzarella i cheddar, świeże warzywa i pieczywo według uznania. 
  • Mała wersja 15 cm – 4 klopsiki marynowane przez dwa dni we włoskim sosie Marinara, świeżo wypiekane pieczywo, ser mozzarella i cheddar, świeże warzywa i pieczywo według uznania.