Święta z bliskimi - kampania Apart z Małgosią Sochą i jej rodziną

Nowa kampania Apart jest odpowiedzią na pytanie,za co tak naprawdę kochamy Święta Bożego Narodzenia. Dlaczego tak na nie czekamy przez cały rok? Ponieważ uwielbiamy to, co ze sobą niosą - rodzinną atmosferę, bliskość, dobrze znane tradycje i smaki. A przede wszystkim mnóstwo radości. O tym wszystkim opowiada świąteczna kampania Apart z udziałem Małgosi Sochy i jej najbliższych.

Ubieranie choinki, potajemne pakowanie prezentów dla tych, których kochamy i chcemy ich zaskoczyć w wigilijny wieczór, wspólne robienie łańcuchów i przygotowywanie potraw, za którymi tęsknimy przez cały rok. To, a przede wszystkim obecność najbliższych i czas, który możemy z nimi spędzić, to najcenniejsze aspekty Świąt Bożego Narodzenia. Wszystko, za co je uwielbiamy, Apart odzwierciedlił w najnowszej kampanii z udziałem ambasadorki marki Małgosi Sochy, jej męża, dzieci oraz mamy. Ważnym elementem stylizacji pań jest biżuteria - tym razem styliści Apart postawili na srebro i srebro pozłacane z mnóstwem lśnienia białych cyrkonii, a także na wzory zdobione perłami. Ta biżuteria to ważny element stylizacji, który jest jednocześnie delikatny i pełen blasku, dzięki czemu wspaniale wpisuje się w pełną elegancji i ciepła atmosferę Świąt. Dla panów w tym wyjątkowym czasie marka proponuje dyskretną wytworność ekskluzywnych szwajcarskich zegarków z sygnaturą Albert Riele.

W zrealizowanej przez Apart kampanii znajdziemy wszystko to, co tak naprawdę tworzy magię Świąt, czyli radość z bycia razem, wspólne przygotowania, cieszenie się wolnymi chwilami i swoją obecnością, słodkie dokazywanie najmłodszych, a przede wszystkim mnóstwo czułości, która kryje się w najprostszych czynnościach i gestach. Tuż przed Wigilią ukradkowo pakujemy prezenty, wybieramy odświętne ubrania, a potem zasiadamy przy udekorowanym, wspólnym stole, aby spędzić czas w gronie rodziny, delektując się świątecznymi potrawami, za którymi tęsknimy. Ponad wszystko, największą przyjemność każdemu sprawia szczęście w oczach najbliższych, kiedy pod choinką znajdują prezenty, o których marzyli. Tradycyjne Święta i pielęgnowanie towarzyszących im zwyczajów to coś, na co wszyscy czekamy.