Celebracje w stylu La Rondé - elegancko, minimalistycznie, z klasą

Nadchodzący czas to okres szczególnych celebracji - andrzejki, przedświąteczne spotkania z najbliższymi, Boże Narodzenie czy Sylwester. Każda z nas w tym magicznym czasie chce się poczuć wyjątkowo, dopasować garderobę, która odda unikalny klimat każdej z okazji. La Rondé, nowatorska marka Katarzyny Tusk, proponuje unikatową selekcję modowych wyborów z drugiej ręki przygotowaną przez najlepsze polskie stylistki.

Propozycje La Rondé to synonim elegancji, klasy i ponadczasowego minimalizmu, które idealnie sprawdzą się na każdą z grudniowych okazji. Unikatowa selekcja produktów z drugiego obiegu, to świadome podejście do zrównoważonej mody, szczególnie w okresie świątecznym, kiedy to najłatwiej popaść w zakupowe szaleństwo, wybierając ubrania na jedno wyjście. La Rondé proponuje projekty, które zostaną z tobą na dłużej i idealnie sprawdzą się na więcej niż wigilijny wieczór czy sylwestrową imprezę. 

Na wszystkie wyjątkowe chwile postaw na ponadczasowy styl produktów selekcji La Rondé subtelnie wpisujących się w obecne trendy. Spraw, by wybrana przez Ciebie aksamitna sukienka, kaszmirowy sweter, czy wełniana marynarka przez cały rok uzupełniały twoje (nie)codzienne stylizacje. 

La Rondé: sukienka Mle Collection, 259 zł

La Rondé sukienka Mle Collection,La Rondé sukienka Mle Collection, materiały reklamowe

La Rondé: sukienka Elle & il,  309 zł

La Rondé sukienka Elle & ilLa Rondé sukienka Elle & il materiały reklamowe

La Rondé: spódnica wełniana, 259 zł

spódnica wełnianaspódnica wełniana materiały reklamowe

La Rondé: karidgan Creton, 689 zł

La Rondé: karidgan CretonLa Rondé: karidgan Creton materiały reklamowe