Marki biżuterii luksusowej pną się w górę. Dlaczego święta to idealny czas na inwestycję?

Biżuteria to jeden z najchętniej kupowanych prezentów pod choinkę. Aby podarunek był osobisty i naprawdę wartościowy, warto postawić na szlachetne materiały i niepowtarzalne wzory. W ten sposób obdarowana osoba zyska coś więcej niż tylko ozdobę. Na co się zdecydować, by prezent był jednocześnie inwestycją?

Wyjątkowy prezent

Kolejny flakon perfum, łudząco podobny do poprzedników łańcuszek z przywieszką, bon na zakupy… powtarzalnym prezentom bez polotu mówimy stanowcze nie! W te święta postaw na oryginalny i jednocześnie jak najlepiej dopasowany do danej osoby podarunek. Decydując się na biżuterię, nie kupuj wzoru powielanego od lat przez wszystkie wiodące marki, tworzonego z półproduktów czy w oparciu o trendy, które prędzej czy później na pewno przeminą. Postaw na coś ponadczasowego i unikatowego, co będzie mogło być przekazywane z pokolenia na pokolenie. – W

Tilsam tworzymy wzory, których jeszcze nikt wcześniej nie zrobił

– mówi Karolina Richter, założycielka marki. – Wszystko robimy ręcznie, ze szlachetnych materiałów. W ten sposób powstaje biżuteria, która nigdy się nie zestarzeje, a do tego jest jedyna w swoim rodzaju – podkreśla.

Jakość, nie ilość

Duża liczba zapakowanych prezentów pięknie prezentuje się pod choinką, jednak pamiętaj, że znacznie lepiej postawić na jakość, nie ilość. Dobrym pomysłem jest też złożenie się w kilka osób na jedną naprawdę wartościową i porządną rzecz, aniżeli kupowanie bibelotów, które za jakiś czas wylądują zapomniane na dnie szuflady. Decydując się na biżuterię, nie zapominaj, kto będzie ją nosić. Kamienie szlachetne są bowiem niczym talizmany, które mają moc przyciągania do ich właścicieli określonych wartości (np. miłości czy harmonii) lub wzmacniać postawy takie jak choćby odwaga. W sklepie internetowym Tilsam poznasz właściwości wszystkich dostępnych kamieni. Karolina Richter: – Zaufaj swojej intuicji, a na pewno dokonasz właściwego wyboru.

Inwestycja pod choinkę

W niepewnych czasach kryzysu najlepszy prezent to taki, który może być też traktowany jak inwestycja. Właśnie taka jest biżuteria, która powstaje w pracowni Tilsam. Stworzona z najcenniejszych, szlachetnych materiałów, będzie stanowić nie tylko ozdobę – to dlatego, że wartość złota i kamieni szlachetnych na przestrzeni czasu rośnie i nie chwieje się tak, jak waluty czy akcje. Pamiętaj też, że kupując naszyjnik czy pierścionek robiony w 100% ręcznie, podarujesz bliskiej osobie niepowtarzalną rzecz. Dokładnie takiej samej nie będzie mieć nikt inny! To zaś piękny sposób na okazanie uczucia i powiedzenie ukochanej: "jesteś dla mnie wyjątkowa".