Aurora - szczotki Olivia Garden inspirowane zorzą polarną

Kultowa marka szczotek do włosów Olivia Garden wprowadziła nowe pozycje w świetlistych kolorach rodem z zorzy polarnej. Kolekcja Aurora to atrakcyjny design, funkcjonalność i maksymalna higiena - jest wiele powodów, dla których uwielbiane przez fryzjerów i ich klientki szczotki mogą podbić nowe serca.

Przyciągają wzrok metalicznym wykończeniem mieniących się barw, odpowiadają na różne potrzeby włosów, ułatwiają zachować higienę i komfort – zarówno włosów i skóry głowy, jak i codziennego stosowania. Szczotki Olivia Garden z kolekcji Aurora dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych: niebiańskim różu, purpurowej tęczy oraz gwiezdnej zieleni. Dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi idealnie dopasowują się do głowy, delikatnie ją masując, tym samym dbając o zdrowie i kondycję skóry. Za sprawą zdejmowanej gumowej poduszki można łatwo zadbać o czystość szczotki.

Niebiański Róż, inaczej AURORA BLUE, zawdzięcza swoją angielską nazwę morskiej barwie poduszeczki. Model ten został stworzony z myślą o średnich i grubych włosach. Fantastycznie poradzi sobie z gęstymi pasmami. Posiada specjalne kolce, które bezboleśnie rozplątują trudniejsze obszary typowe dla grubszych włosów. Gwarantuje łatwe, szybkie oraz przyjemne rozczesywanie, a dodatkowo relaksujący masaż głowy dzięki kuleczkom na zakończeniach kolców.

Szczotka do włosów Olivia Garden AURORA BLUE

Cena: 57,90 zł

Purpurowa Tęcza, inaczej AURORA VIOLET, swoją angielską nazwę zawdzięcza fioletowemu odcieniowi poduszeczki. To idealna szczotka do stylizacji oraz wygładzania pasm. Połączenie nylonowych kolców z naturalnym włosiem z dzika eliminuje puszenie się oraz elektryzowanie. Pozostawia włosy gładkie, idealnie rozczesane i pełne blasku. Sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów, nawet tych przedłużanych.

Szczotka do włosów Olivia Garden

AURORA VIOLET

Cena: 59,90 zł

Gwiezdna Zieleń, inaczej AURORA ROSE, zawdzięcza swoją angielską nazwę różowej barwie poduszeczki. Stworzona została z myślą o rozczesywaniu delikatnych włosów i rozplątywaniu niesfornych kosmyków. Posiada specjalne kolce, które idealne sprawdzą się w pielęgnacji mokrych i suchych włosów. Bez bólu i uszkodzeń.

Szczotka do włosów Olivia Garden AURORA ROSE

Cena: 54,89 zł