Przedstawiamy Black Tea Advanced Age Renewal Cream

Po raz pierwszy w historii fresh przedstawia mieszankę składników naturalnego pochodzenia, która ma naukowo dowiedzioną skuteczność działania równą sile retinolu* - BT Matrix. Nowość - Black Tea Advanced Age Renewal Cream - to ekskluzywny duet ekstraktów z liści, który w widoczny sposób redukuje zmarszczki i pomaga ujędrniać skórę. Jednocześnie formuła tego kremu przeciwzmarszczkowego jest tak delikatna, że można ją stosować dwa razy dziennie - bez dyskomfortu typowego dla wielu produktów z retionolem.

Naturalne procesy starzenia powodują osłabienie struktury skóry. Derma aż w 70-75% (z wyłączeniem wody) składa się z kolagenu. Po 25 roku życia produkcja kolagenu corocznie spada o 1%. Jest to główna przyczyna osłabiania struktury skóry, co z kolei prowadzi do powstawania linii i zmarszczek, nierównej tekstury oraz matowej cery. Black Tea Age Renewal Cream – krem opracowany przez laboratoria badawcze fresh - zwalcza wiele objawów starzenia się skóry a rezultaty jego stosowania są imponujące. Po 8 tygodniach kuracji osoby biorące udział w badaniu zauważyły: 7x gładsze zmarszczki, 5x widocznie jędrniejszą skórę, oraz 4x więcej blasku1 A co najważniejsze – ta lekka, aksamitna formuła została przebadana dermatologicznie i ma dowiedzioną skuteczność działania, dla skóry każdego typu,** w tym tej wrażliwej.

Sekretem skuteczności kremu w walce z objawami starzenia się skóry jest technologia BT Matrix™ - mieszanka ekstraktów z liści czarnej herbaty i rambutanu, która ma skuteczność działania retinolu*. Synergiczne działanie obu składników pozwala wzmacniać strukturę skóry zaburzoną w wyniku naturalnego spadku produkcji kolagenu. W jaki sposób fresh dowiódł skuteczności działania tego kremu na poziomie retinolu? Naukowcy fresh przebadali BT Matrix™ wykorzystując model Perfex vivo® przez 6 dni. Następnie przeprowadzili analizę biomarkerów kluczowych dla działania wygładzającego zmarszczki i ujędrniającego skórę (znanych korzyści stosowania retinolu) oraz dla uczucia dyskomfortu na skórze. Wnioski: BT Matrix™ ma naukowo dowiedzioną* wysoką efektywność według wszystkich kluczowych biomarkerów. Przeprowadzony test instrumentalny potwierdził również, że BT Matrix™ w widoczny sposób redukuje poziom zmarszczek.

Formuła Black Tea Age Renewal Cream jest bogata również w inne zaawansowane składniki takie, jak: ceramide NP – dla wzmocnienia bariery skóry, skwalan – dla przeciwdziałania utracie wilgoci oraz ekstrakt z alpinii zwyczajnej – dla wzmocnienia blasku i struktury skóry.

Stosuj rano i wieczorem - aby zapewnić swojej skórze prawdziwą metamorfozę, za sprawą BT Matrix™ - głosu natury w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Kluczowe składniki

 • BT Matrix™ ekskluzywna mieszanka ekstraktu z czarnej herbaty o właściwościach antyoksydacyjnych i ekstraktu z liści rambutanu, o skuteczności działania retinolu*. Widocznie redukuje zmarszczki, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Ma działanie wzmacniające strukturę skóry zaburzoną w wyniku naturalnego spadku produkcji kolagenu.
 • Ceramide NP - lipid naśladujący skórę, uzyskany w procesie biotechnologicznym – pomaga wzmacniać barierę skóry, przeciwdziałając utracie wilgoci i odwodnieniu.
 • Alpinia zwyczajna – ekstrakt z liści o działaniu wygładzającym skórę, udoskonalającym jej teksturę i przywracającym jej blask – przez wzmacnianie struktury epidermy.
 • Skwalan pochodzenia roślinnego pomaga chronić skórę i przeciwdziała utracie wilgoci z jej komórek.

Rezultaty dowiedzione naukowo

 • 7x gładsze zmarszczki, po 8 tygodniach stosowania (1)
 • 5x widocznie jędrniejsza skóra, po 8 tygodniach (1)
 • 4x intensywniejszy blask, po 8 tygodniach (1)
 • -31% mniej widoczne głębokie zmarszczki, po 4 tygodniach (2)
 • +64% widocznie jędrniejsza skóra, po 4 tygodniach (2)
 • +61% intensywniejszy blask, po 4 tygodniach (2)
 • +154% lepiej odżywiona skóra, już po jednym zastosowaniu (3)
 • Naukowo dowiedzione działanie wzmacniające barierę skóry (3)

*Testy ex vivo na składnikach BT Matrix™; produkt nie zawiera retinolu **normalna, sucha, tłusta, mieszana. 1 - zaobserwowane rezultaty testu samooceny przez punktację, na grupie 29 podmiotów, porównanie stanu przy pierwszej aplikacji do stanu po 8 tygodniach stosowania. 2 - zaobserwowane rezultaty testu samooceny przez punktację, na grupie 30 podmiotów, po 4 tygodniach stosowania. 3 - zaobserwowane rezultaty testu instrumentalnego, na grupie 32 podmiotów

Rytuał pielęgnacyjny

Soy Face Cleanser Zachowuje naturalne pH i usuwa zanieczyszczenia Kombucha Essence Zapewnia ochronę antyoksydacyjną i wzmacnia blask Tea Elixir Serum Wzmacnia naturalną odporność skóry na działanie stresorów dnia codziennego – dla efektu gładszej skóry o promiennym blasku Black Tea Eye Concentrate Niweluje zmarszczki, cienie i opuchnięcia w konturze oka nowość! Black Tea Age Renewal Cream W widoczny sposób redukuje zmarszczki, ujędrnia skórę i wzmacnia jej blask

Historia

"Przełomem było opracowanie w laboratoriach badawczych fresh mieszanki składników naturalnego pochodzenia - BT Matrix™ - o sile działania równej mocy retinolu* - dla formuły naszego kremu Black Tea Age Renewal Cream.

Mówimy, że ten ekskluzywny duet ekstraktów z liści czarnej herbaty i rambutanu - to nowatorskie podejście fresh do retinolu. Nasz krem ma niezwykle skuteczne działanie zwalczające oznaki starzenia a jednocześnie pozostaje łagodny dla skóry każdego typu – nawet tej najbardziej wrażliwej." — Lev Glazman, współzałożyciel fresh

Obietnica fresh

Od roku 1991, fresh tworzy bezpieczne, skuteczne i sensoryczne produkty, które mają oparcie w nauce. To obietnica, której zawsze dotrzymamy – bez żadnych kompromisów.

Black Tea Advanced Age Renewal Cream, Cena : 499 PLN / 50 ml