iDetangle Space - kolekcja szczotek Olivia Garden do plączących się włosów

Nawet najtrudniejsze w rozczesywaniu włosy zyskały nowego sprzymierzeńca - szczotki Olivia Garden iDetangle Space. Inspirowane galaktyką akcesoria zachwycają designem, lekkością i uniwersalnością.

Stylistyka szczotek do włosów Olivia Garden z najnowszej kolekcji iDetangle Space nawiązuje do przestrzeni kosmicznej – zarówno kolorem każdego z trzech modeli, jak i brokatem, którym pokryte są akcesoria. iDetangle Space to połączenie galaktycznego designu i wygody użytkowania. Szczotki zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich typach włosów: od cienkich, przez średnie, na grubych skończywszy. Delikatnie i szybko rozczesują zarówno mokre, jak i suche włosy. Dużym ułatwieniem w przypadku włosów szczególnie plączących się jest elastyczny korpus, który dzięki doposawaniu do kształtu głowy ułatwia rozczesywanie. Szczotki posiadają ergonomiczny kształt, co sprawia, że doskonale trzyma się je w dłoni.  

Szczotka iDetangle MOON powstała z myślą o Księżycu, zwanym Srebrnym Globem. Jej kolor przywołuje barwę powierzchni Księżyca widzianą z Ziemi. Inspiracją do stworzenia iDetangle SUPERNOVA było zjawisko kosmicznych eksplozji gwiazd. Różowy to jeden z odcieni tworzących spektakularną paletę barw Supernovy. Model iDetangle MILKY WAY nawiązuje do Drogi Mlecznej. Głęboki niebieski kolor nawiązuje do poświaty, jaką pozostawiają po sobie w galaktyce gwiazdy. 

  • Olivia Garden iDetangle Space 
  • Szczotki do włosów inspirowane kosmosem 
  • Cena: 59,90 zł