Nowa iNOA od L'Oréal Professionnel Paris. Wegańska i technologicznie zaawansowana koloryzacja, która zadba o włosy

Na decyzję o poddaniu swoich włosów zabiegowi koloryzacji składa się wiele aspektów. Zależy nam tu na tym, by kolor, na który się zdecydujemy, był zgodny z wyobrażeniami i utrzymał się jak najdłużej. Chcemy też, by zabieg ten w żaden sposób nie wpłynął na kondycję naszych pasm. Możemy też martwić się o aspekty ekologiczne. Na wszystkie te kwestie odpowiada nowa odsłona profesjonalnej koloryzacji iNOA od L'Oréal Professionnel Paris, która oferuje równe pokrycie do 100% siwych włosów, długotrwały i lśniący kolor, a ponadto jej formuła jest wegańska, a opakowanie ekologiczne!

Profesjonalna, wykonywana w salonach fryzjerskich współpracujących z L’Oréal Professionnel Paris koloryzacja iNOA oparta jest o udoskonaloną, wegańską formułę, która bazuje na technologii ODS (Oil delivery system) – w 60% składa się z olejków, nie zawiera amoniaku, dzięki czemu ma przyjemny zapach, a także pozbawiona jest wosków. Nowa iNOA oferuje równe, do 100% pokrycie siwych włosów. Co więcej pozwala zachować długotrwałą intensywność koloru oraz blask, a także wpływa na jakość włosów, odżywiając je. Zapobiega również ich przesuszeniu aż do 6 tygodni. Jej formuła jest delikatna dla skóry głowy i redukuje uczucie dyskomfortu, które często pojawia się przy zmianie koloru. Poddanie się koloryzacji iNOA jest równoznaczne z uzyskaniem żywego, intensywnego koloru oraz zdrowo wyglądających włosów i braku widocznych uszkodzeń. 

Niewątpliwą zaletą nowej iNOA jest również to, że tworzona jest z myślą o zrównoważonym rozwoju. Mowa tu nie tylko o wegańskim, pozbawionym amoniaku składzie, lecz także o samym opakowaniu. Tubki wykonane są z materiału PCR, który w 95% pochodzi z recyklingu. Niesie to za sobą ogromną oszczędność aluminium oraz skutkuje mniejszym aż o 16 ton zużyciem plastiku w ciągu roku* oraz zredukowaniem aż o 79 ton użycia papieru**.

Wraz z wejściem nowej iNOA na rynek, w styczniu pojawi się też nowe narzędzie do diagnozy włosów oraz wirtualnej zmiany koloru – iNOA[iD]. Dzięki tej aplikacji fryzjer będzie mógł dobrać koloryzację oceniając kondycję włosów i upodobania klientki, a my w salonie będziemy mogły zobaczyć nowe wersje siebie jeszcze przed finalną koloryzacją. To świetnie rozwiązanie dla każdej z nas, aby dobrać nie tylko upragniony kolor, ale też dowiedzieć się, jakich kosmetyków używać, by zachować jakość włosów.

Usługa luksusowej koloryzacji iNOA trwa do 35 minut po nałożeniu mieszanki na włosy. W zależności od techniki, której użyje fryzjer oraz od długości włosów, czas trwania usługi, jak i koszt mogą się różnić. Z nową koloryzacją iNOA Twój fryzjer może tworzyć balejaże, ombre, sombre, jak i dowolnie mieszać kolory. Efekt? Jaki tylko sobie wymarzysz. 

Nowa wersja iNOA od L’Oréal Professionnel Paris to najlepszy wybór świadomych, ale też pragnących uzyskać najlepszych efekt koloryzacji konsumentek. 100-procentowe pokrycie, intensywność koloru oraz brak widocznych uszkodzeń to tylko część zalet tej innowacyjnej technologii. A wybierając tę koloryzację, dbamy nie tylko o swoje włosy, lecz także o środowisko. Już od stycznia w salonach fryzjerskich współpracujących z marką L’Oréal Professionnel Paris.