NUXE przedstawia ultraskuteczny duet przeciwstarzeniowy. Jego działanie to całkowita przemiana skóry w zaledwie 60 sekund*!

Aplikacja tych dwóch produktów zajmuje tylko minutę. Najpierw skóra jest wygładzona, wypełniona i rozświetlona dzięki Super Serum [10]. Następnie krem z gamy Merveillance LIFT zapewnia jej natychmiastowy efekt liftingu i napięcia. Naturalne dbanie o piękno nie musi być skomplikowane. Wystarczą dwa kroki i dwa produkty! *czas potrzebny do aplikacji dwóch produktów

UNIWERSALNY KONCENTRAT PRZECIWSTARZENIOWY SUPER SERUM

Ten czysty i wegański superkoncentrat z naturalnym kwasem hialuronowym i tysiącami mikrokapsułek z olejami roślinnymi stanowi podstawę każdej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Formuła oparta na starannie wyselekcjonowanych składnikach pochodzenia naturalnego wnika w głąb skóry, skutecznie działając w głębszych warstwach. Konsystencja przypominającą płynne złoto to efekt 100% naturalnej, rewolucyjnej techniki kapsułkowania. - oleje są frakcjonowane i naturalnie zamykane w postaci mikrosfer. W momencie aplikacji stapiają się ze skórą, pozostawiając ją nawilżoną i miłą w dotyku, przygotowaną do dalszych czynności pielęgnacyjnych.

Ochronę przeciwstarzeniową skóry zapewnia dodatkowo opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej*.

NATYCHMIASTOWY EFEKT LIFTINGU - KREM MERVEILLANCE LIFT

Sercem jego formuły jest olej z mikroalg, uzyskiwany przy użyciu ekologicznej i przyjaznej dla środowiska technologii: każda kropla koncentruje moc 4 miliardów aktywnych komórek, aby wzmocnić połączenie skórno – naskórkowe, kluczowy obszar dla uzyskania jędrnej skóry. Dzięki konsystencji dopasowanej do rodzaju cery, odpowiada na codzienne potrzeby pielęgnacji: MERVEILLANCE LIFT LIFTINGUJĄCY KREM O PUDROWEJ KONSYSTENCJI, dzięki innowacyjnej, wypełniającej formule pudrowy krem ujędrnia skórę i koryguje zmarszczki. Idealny do cery normalnej i mieszanej, tworzy naturalny efekt „blur", zapewniając nieskazitelne wykończenie.

71% kobiet już po pierwszej aplikacji czuje, że poprawiło się jej napięciem, a 63% - że skóra jest wyczuwalnie gładsza.

MERVEILLANCE LIFT LIFTINGUJĄCY KREM SKÓRA SUCHA to bogaty krem ujędrniający skórę oraz korygujący zmarszczki. Przeznaczony dla cery normalnej i suchej. Dzięki otulającej konsystencji zapewnia natychmiastowy efekt ujędrnienia i wygładzenia. Twarz wygląda na wymodelowaną u 64% kobiet. Po 2 miesiącach, 100% kobiet uważa, że ich skóra jest piękniejsza i bardziej jędrna.

DWA KROKI – W KAŻDYM WIEKU Odmień swoją skórę w 60 sekund!

Rano i wieczorem, bez względu na to, ile masz lat, używaj Super Serum. To uniwersalny pierwszy krok w każdym rytuale pielęgnacyjnym. Następnie dobierz krem odpowiednio do rodzaju skóry i jej wieku.

WYBIERZ KREM DLA SIEBIE

Od 25 roku życia – Crème Prodigieuse® Boost – na pierwsze oznaki starzenia

Od 35 roku życia – Merveillance LIFT – redukcja zmarszczek i przywrócenie jędrności

Od 50 roku życia – Nuxuriance® Ultra –globalne działanie przeciwstarzeniowe

Od 65 roku życia – Nuxuriance® Gold – odżywienie i rozświetlenie

 NUXE

Założona 30 lat temu przez francuską przedsiębiorczynię Alizę Jabès, NUXE jest pionierską marką w kosmetologii pochodzenia naturalnego, która odpowiada na pragnienia kobiet. Produkty do pielęgnacji i zapachy NUXE, są opracowywane i produkowane we Francji, zgodnie z wymagającymi standardami stosowanymi w farmacji, przy jednoczesnym poszanowaniu natury. To codzienne przyjemności: uzależniające konsystencje i zapachy, które wywołują prawdziwą reakcję emocjonalną. Doświadczenie NUXE można również odkryć w SPA NUXE: ponad 60 ekskluzywnych lokalizacjach we Francji i na całym świecie, które zachęcają do stworzenia jedności z ciała i umysłu.