Największy ukraiński serwis medialny MEGOGO startuje w Polsce

Na polskim rynku spółka skupi się przede wszystkim na usługach telewizji online. Oferta obejmuje szeroką gamę kanałów informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, dziecięcych i edukacyjnych z funkcjami interaktywnymi i zaletami nowoczesnej telewizji cyfrowej.

MEGOGO  to międzynarodowa spółka  założona w 2011 roku w Kijowie w Ukrainie. Dziś serwis medialny działa w 14 krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie.

W Polsce MEGOGO oferuje trzy pakiety płatnych kanałów telewizyjnych: STARTOWY za 9,99 zł [38 kanałów telewizyjnych]; OPTYMALNY za 29,99 zł [78  kanałów telewizyjnych] oraz MAKSYMALNY za 39.99 [101 kanałów telewizyjnych].

Ponadto MEGOGO zapewni dostęp do filmów i seriali w modelu transakcyjnym. 

Szeroki wybór pakietów

Pakiety będą obejmować wszystkie wiodące kanały oraz bogatą ofertę telewizyjną polskiego rynku, włącznie z TVN, Polsat, TV Puls, TV4, Stopklatka TV,  Zoom TV. Dodatkowo MEGOGO zapewni dostęp między innymi do kanałów CANAL+ [CANAL+ Sport 5, Alekino+, Mini Mini+, Planete+, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, teleToon+, Novelas+],  TVN [TVN24, TVN24 BiS],  Viasat World [Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History], Kino Polska [Kino Polska TV, Kino TV, Kino Polska Muzyka, Gametoon], Eleven [Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eleven Sports 4K], SkyShowtime [Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Channel], kanały z portfolio BBC Studios [BBC First, CBeebies, BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC World News], oraz TVP World, Romance TV, Motowizja, Adventure HD, SundanceTV, CBS Europa i inne. Dodatkowo dostępne będą własne playlisty tematyczne MEGOGO, takie jak [M] Filmy HD, [M] Blog Entertainment in English HD, [M] English bloggers HD, [M] Blog Music HD i inne. Możliwości techniczne usługi pozwalają na nadawanie kanałów telewizyjnych w formacie 4K.

Biurem firmy w Warszawie kieruje Artur Pacuła, który wcześniej pracował w The Walt Disney Company, Sony Music Polska oraz w firmie Solopan.

Promocja wymiany kulturalnej

Od kilku miesięcy starannie przygotowywaliśmy start w Polsce. W pakietach znajdzie się ponad 100 kanałów telewizyjnych, włącznie z TVN24, Canal+Sport 5, Eleven Sports, Ale kino+, Kino Polska TV, BBC First, Mini Mini+, Planete+, Polsat Viasat History, Canal+ Kuchnia]. Katalog filmów dostępnych w modelu subskrypcyjnym i transakcyjnym został zgromadzony dzięki owocnej współpracy z ważnymi partnerami z rynku polskiego i międzynarodowego. W związku z tym w serwisie medialnym MEGOGO prezentowane będą oferty takich firm jak Disney, Monolith Films, Media Squad, Gutek Film. Dodatkowo MEGOGO przygotowało polskie tłumaczenia do ukraińskich filmów i seriali. Już jest dostępny Bruce, Miłość i Blogerzy czy Jack i London. W ten sposób chcemy promować wymianę kulturalną między krajami

- komentuje Artur Pacuła.

Serwis MEGOGO jest dostępny na Smart TV i dekoderach z systemem Android TV/Google TV, Tizen, WebOS, smartfonach z systemem Android i iOS, urządzeniach Apple TV, konsoli Xbox oraz komputerach z systemem macOS i Windows.

MEGOGO umożliwia na zatrzymywanie transmisji na żywo i ich nagrywanie. Za pomocą usługi można podłączyć 5 urządzeń do jednego profilu.

Aby zapoznać się z całą ofertą zawartości MEGOGO, zapraszamy na stronę https://megogo.net/pl

Więcej o: