Dzień Włosów z L'Oréal Professionnel Paris

Włosy to coś znacznie więcej niż element wizerunku. To właśnie one mogą dodać poczucia pewności lub pomóc wyrazić siebie. Dla profesjonalistów jest to materiał, na którym pracują, a czasem, w medycynie, właśnie po włosach można określić stan zdrowia. Dlatego do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów należy podchodzić z dużą uwagą i wybierać kosmetyki, które maksymalnie zadbają zarówno o pasma, jak i o skórę głowy.

Obchodzony 26 marca Dzień Włosów to idealny moment, by przyjrzeć się swoim pasmom, ocenić ich kondycję i w razie potrzeb – dostosować do tego odpowiednie produkty oraz zabiegi. Pomóc w tym może L’Oréal Professionnel Paris, który poza zaawansowanymi technologicznie kosmetykami do włosów, oferuje też profesjonalne usługi w salonach fryzjerskich. Niech poniższe przykłady rozwiązań stanowią inspiracje dla rozpoczęcia przełomowych zmian!

  • Scalp Advanced – zasilana dermatologicznie nowość gwarantująca profesjonalny reset dla skóry głowy. Kosmetyki z tej gamy będą odpowiedzią na takie wyzwania, jak wrażliwa skóra głowy, przetłuszczająca się skóra głowy oraz łupież.
  • Serioxyl Advanced – szampon i serum, które w zaledwie 6 tygodni pozwolą zagęścić włosy*, a tym samym jeszcze tej wiosny, cieszyć się bujną fryzurą.
  • Aminexil Advanced – jeżeli celem w kontekście pielęgnacji włosów jest przeciwdziałanie ich wypadaniu – to serum będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu w zaledwie 6 tygodni włosy mogą stać się pełniejsze i mocniejsze.
  • Metal Detox – kultowa i przełomowa w zakresie pielęgnacji oraz koloryzacji gama, w skład której do użytku domowego wchodzi szampon, maska i olejek. Rutyna wykonywana z kompletem tych produktów pozwala oczyścić i zabezpieczyć włosy przed metalami znajdującymi w wodzie, a tym samym przedłużyć efekt koloryzacji, a także sprawić, że włosy będą błyszczeć i wyglądać zdrowo.
  • Curl Expression – to kosmetyki gwarantujące włosom totalne nawilżenie, czyli coś, czego potrzebują posiadacze i posiadaczki loków oraz fal, ale nie tylko. Jeśli pasma są proste, ale przesuszone – również warto przetestować tę gamę, by długotrwałe nawilżyć włosy, wzmocnić ich barierę hydrolipidową, a także zasilić je porządną dawką aminokwasów i witamin.
  • iNOA – czyli kultowa i profesjonalna usługa koloryzacji dostępna w Salonach Expert L’Oréal Professionnel Paris, która teraz dostępna jest w nowej odsłonie. Poza tym, że gwarantuje równe pokrycie do 100% siwych włosów, odżywienie, a także długotrwały i lśniący kolor, za sprawą aplikacji iNOA[iD], daje też możliwość wizualizacji finalnego efektu przed zabiegiem. Dzięki temu możliwe jest dobranie odcienia, który będzie idealnie współgrał z indywidualnymi cechami oraz upodobaniami.
  • SteamPod4 – profesjonalna stylizacja od L'Oréal Professionnel Paris typu "wszystko w jednym". Napędzane parą wodną i nowymi rozwiązaniami technologicznymi urządzenie prostuje, faluje i kręci każdy rodzaj włosów, do 3 razy szybciej*** i z 95% mniejszą ilością uszkodzeń niż tradycyjna prostownica****. SteamPod4 dodatkowo pielęgnuje włosy dzięki dedykowanym urządzeniu kosmetykom. Zawarta w nich keratyna aktywuje się dzięki parze.